• Brak produktów w koszyku.

Mieszkaniowy wrzesień w Trójmieście

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów organizowane przez Nowy Adres SA, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza.

Trójmiejski rynek nieruchomości wpisuje się w ogólnopolski trend rekordowej sprzedaży mieszkań. Polacy coraz częściej rezygnują z mniej - niż w ostatnich latach - efektywnych form inwestycyjnych: lokat, funduszy inwestycyjnych i giełdy, a za wypłacone pieniądze kupują mieszkania. Bicie kolejnych rekordów sprzedaży będzie trudne: pierwszy kwartał tego roku był najlepszy pod względem sprzedaży w historii rynku deweloperskiego w Polsce, dlatego powinniśmy spodziewać się spadków rzędu chociaż kilku procent. Tak zresztą stało się w II kwartale tego roku w większości polskich miast. Trójmiasto było tutaj wyjątkiem i zanotowało kolejny, tym razem czteroprocentowy, wzrost sprzedaży (dane na podstawie raportu REAS). Kupujący będą mogli sprawdzić bieżącą ofertę deweloperów na nadchodzących Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się 16 i 17 września w AMBEREXPO w Gdańsku.

Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu. – Na Targach Mieszkań i Domów obecni są czołowi trójmiejscy deweloperzy - Inpro, Robyg, P. B. Górski, Polnord, P.B. Kokoszki, ECO- Classic, Atal. Zaufała nam także firma Crown Paints a part of Hempel oferująca dekoracyjne farby do mieszkań, która została partnerem targów. Zaufanie, jakim obdarzają nas wystawcy przekłada się na zainteresowanie klientów, bo frekwencja na targach stale rośnie. – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.

Oprócz deweloperów mieszkaniowych na targach obecni będą przedstawiciele banków, instytucji finansowych, pośredników nieruchomości i doradców kredytowych. Rozbudowywana jest oferta Smart Home & Design, czyli nowoczesne rozwiązania dla domu. Swój udział potwierdzili m.in: Ampio, IRS Interior Design, ITOdesign, NT Architekci, WinyLove, Crown Paints a part of Hempel.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody oraz zagrać w planszową grę targową. Na najmłodszych tradycyjnie już czekać będzie plac zabaw z bańkami mydlanymi, malowaniem twarzy i kącikiem plastycznym.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Targi Mieszkań i Domów
16-17 września 2017 r. sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00
AMBEREXPO ul. Żaglowa 1, Gdańsk

O organizatorze:
Nowy Adres SA – dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych „Forum Rynku Nieruchomości”, „Polski Rynek Mieszkaniowy” oraz „Biurowce w Polsce”, a także Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców” oraz wydawcą serii albumów „Biurowce w Polsce” i licznych katalogów inwestycji mieszkaniowych. Od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Więcej informacji:
Karolina Rosińska
krosinska@nowyadres.pl
M: +48 795 550 433
www.mieszkaniowi.pl
www.mieszkaniowi.pl/dla-mediow/

X