• Brak produktów w koszyku.

Zapraszam na 51 spotkanie lubelskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które odbędzie się dnia 02 kwietnia 2020 r. o godz. 18.00.
Spotkanie odbędzie się online - w formie webinaru.
Prelegent: Ronald Szczepankiewicz
Temat: "Koronawirus, a aktualna sytuacja kredytobiorców"

O PRELEGENCIE

RONALD SZCZEPANKIEWICZ - zwolennik wolności finansowej uzyskanej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wiedza, którą posiada to efekt dziesiątek transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości dodatkowo wsparta spotkaniami, wykładami i szkoleniami z inwestorami oraz osobami, które kupują nieruchomość, aby tam zamieszkać.
W połowie 2010 roku zaczął pracę na etacie jako doradca kredytowy. W pierwszych latach swojej działalności odbył ponad 3000 spotkań z różnymi klientami. sprawiło to, że dziś już mało co może go zaskoczyć.
Ronald to absolwent licznych szkoleń z zakresu finansów, kredytów oraz nieruchomości, organizowanych m.in. przez najlepszego polskiego szkoleniowca z inwestowania w nieruchomości - Piotra Hryniewicza.
Równolegle z nabywaniem kolejnych doświadczeń na rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych zaczął również inwestować w zdobywanie dodatkowych kompetencji, wiedzy i inteligencji finansowej. Owocem tych działań stała się firma pośrednictwa kredytowego – rmKREDYTY.pl.

Przez lata marka sukcesywnie się rozwija. W samym 2018 roku z powodzeniem pośredniczyła przy uzyskaniu finansowania na nieruchomości o łącznej wartości blisko 200 000 000 zł.
Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”, bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych. Ta książka to kompendium doświadczenia ostatnich 9 lat autora przelanego na papier. Zawiera wiedzę zdobytą w branży kredytów hipotecznych oraz drogę do osiągnięcia wolności finansowej. Jej treść przedstawiona jest w taki sposób, aby osoba, która nigdy nie miała styczności z nieruchomościami i/lub kredytami, mogła zrozumieć całą jej zawartość. W poradniku zaprezentowane są gotowe rozwiązania, których możesz używać jako szablonów i zastosować w swojej sytuacji. Więcej informacji na: https://www.tajnabronkredytobiorcy.pl.

Ronald opowie nam m.in. o możliwości odroczenia spłaty kredytów w poszczególnych bankach. Co w obecnej sytuacji przedsiębiorców oraz samych kredytobiorców jest szalenie ważne. Będzie okazja zorientować się co się teraz dzieje w ofertach banków. Zdementować fake newsy i określić czego można się spodziewać. Ta wiedza zebrana w jednym miejscu naprawdę może wielu zainteresowanym tematem pomóc.


MIEJSCE SPOTKANIA

Nasze spotkanie odbędzie się online, w formie webinaru. Link do pokoju konferencyjnego zostanie rozesłany w dniu spotkania między 11:00 a 12:00.


AGENDA

18.00 - 18.15   Powitanie, sprawy organizacyjne, informacje o Stowarzyszeniu;
18.15 - 19.15   Prelekcja;
19.15 - 20.15   Panel pytań;
20.15 - 20.30   Ogłoszenia, wolne wnioski, zakończenie spotkania.


UWAGA!
W związku z formą spotkania prosimy o ZAPISY i REJESTRACJĘ do środy przed spotkaniem do godziny 21.00. Liczba miejsc ograniczona!

Opłaty za spotkanie w Lublinie

Członkowie Stowarzyszenia z ważną i opłaconą składką:
25 zł - cena rejestracji i płatności online.
Aby dokonać rejestracji na spotkanie jako Członek Stowarzyszenia należy zalogować się na koncie na stronie Mieszkanicznika , a następnie przejść do  KALENDARZA WYDARZEŃ  i dokonać rejestracji na odpowiednie spotkanie.

Goście:

Rejestracja przez LINK
50 zł - cena rejestracji i płatności online.

 

Do zobaczenia,
Mariusz Nenckarski - Lider oddziału Lublin
lublin@mieszkanicznik.org.pl

X