• Brak produktów w koszyku.

Zapraszam na 58 spotkanie lubelskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które odbędzie się dnia 05 listopada 2020 r. o godz. 18.00.

O  PRELEGENTACH

Maciej Welman - inwestor, deweloper, doradca kredytowy i… pasjonat motoryzacji! Ukończył studia na kierunkach zarządzanie i marketing. Każdego dnia zagłębia się w dziedzinie nieruchomości i szuka niestandardowych koncepcji inwestycyjnych. Od 3 lat obraca mieszkaniami na rynku pierwotnym z dużym powodzeniem.
Patryk Sołtysiak - z wykształcenia chemik oraz towaroznawca, lecz w rzeczywistości lepiej czuje się w roli inwestora i negocjatora! W 2014 roku przeszedł Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości pod patronatem Wojciecha Orzechowskiego. Specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych na rynku nieruchomości – pozwala mu to spełniać swoje marzenia i jednocześnie pomagać innym znaleźć sposób na lepsze życie.

Panowie opowiedzą nam, jak wygląda obecna sytuacja na rynku pierwotnym. A wiedzą, co się dzieje, ponieważ prowadzą razem szkolenia o obrocie nieruchomościami na rynku pierwotnym (https://flipnapierwotnym.pl).

MIEJSCE SPOTKANIA

Nasze spotkanie odbędzie się online, w formie webinaru. Link do pokoju konferencyjnego zostanie rozesłany w dniu spotkania między 11:00 a 12:00.

AGENDA

18.00 - 18.15   Powitanie, sprawy organizacyjne, informacje o Stowarzyszeniu;
18.15 - 19.45   Prelekcja;
19.45 - 20.30   Panel pytań;
20.30 - 20.45   Ogłoszenia, wolne wnioski, zakończenie spotkania.

UWAGA!
Prosimy o ZAPISY i REJESTRACJĘ do środy przed spotkaniem do godziny 22.00. Liczba miejsc ograniczona!

OPŁATY ZA SPOTKANIE W LUBLINIE

Link do rejestracji: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/register/?id=589&reset=1

Członkowie Stowarzyszenia z ważną i opłaconą składką:
25 zł - cena przy rejestracji i płatności online.
Aby dokonać rejestracji na spotkanie jako Członek Stowarzyszenia należy zalogować się na koncie na stronie Mieszkanicznika [link: https://mieszkanicznik.org.pl], a następnie wybrać zakładkę "wydarzenia"  i dokonać rejestracji na odpowiednie spotkanie.

Goście:
50 zł - cena przy rejestracji i płatności online.

 

Do zobaczenia,
Mariusz Nenckarski
Lider oddziału Lublin
lublin@mieszkanicznik.org.pl

X