• Brak produktów w koszyku.

Zapraszam na 53 spotkanie lubelskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które odbędzie się dnia 04 czerwca 2020 r. o godz. 18.00.

PRELEGENT

PATRYK GOGACZ – mieszkaniec Piekar Śląskich. Absolwent WSEiA (Wyższa Szkoła Ekonomii i Administracji) w Bytomiu. Od ponad dziesięciu lat prowadzi własną firmę remontowo-budowlaną — Nowe Inspiracje (http://www.nowe-inspiracje.com.pl). Na dzień dzisiejszy zatrudnia kilkunastu pracowników. Zrealizował kilkaset projektów i inwestycji. Specjalizuje się w pracach wykończeniowych na najwyższym poziomie — przykłada ogromną wagę do detali, które jego zdaniem są wyznacznikiem jakości całej inwestycji. Jedna z jego inwestycji realizowanych w ramach Nowych Inspiracji doczekała się wyróżnienia na antenie HGTV.
Inwestor na rynku nieruchomości. Aktualnie posiada pięć nieruchomości z przeznaczeniem pod wynajem. Prężnie i z sukcesami działa na rynku tzw. flipów. Lata doświadczeń przekładają się na jego ogromną wiedzę praktyczną, którą autor dzieli się podczas prowadzonych przez siebie szkoleń, indywidualnych konsultacji i nadzoru nad projektami. Autor książki „Remont to nie problem”.

Patryk opowie nam właśnie o remontach.

MIEJSCE SPOTKANIA

Nasze spotkanie odbędzie się online, w formie webinaru.
Link do pokoju konferencyjnego zostanie rozesłany w dniu spotkania między 11:00 a 12:00.

AGENDA

18.00 - 18.15   Powitanie, sprawy organizacyjne, informacje o Stowarzyszeniu;
18.15 - 19.45   Prelekcja;
19.45 - 20.30   Panel pytań;
20.30 - 20.45   Ogłoszenia, wolne wnioski, zakończenie spotkania.

REJESTRACJA I OPŁATY ZA SPOTKANIE W LUBLINIE

UWAGA!
Prosimy o ZAPISY i REJESTRACJĘ do godziny 9.00 w dniu spotkania. Liczba miejsc ograniczona!

Członkowie Stowarzyszenia z ważną i opłaconą składką:
25 zł - cena przy rejestracji i płatności online.
Aby dokonać rejestracji na spotkanie jako Członek Stowarzyszenia należy zalogować się na koncie na STRONIE MIESZKANICZNIKA, a następnie wybrać zakładkę "członkowie" ->  "kalendarz wydarzeń"  i dokonać rejestracji na odpowiednie spotkanie.
Goście:
50 zł - cena przy rejestracji i płatności online.

 

Do zobaczenia,
Mariusz Nenckarski - Lider oddziału Lublin
lublin@mieszkanicznik.org.pl

X