• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na kolejne mieszkanicznikowe szkolenie w Gorzowie.
Spotykamy się w czwartek 30 marca, od godz. 17:30.
Spotkanie odbędzie się online w  formie  webinaru.
Temat szkolenia: "Fotografia wnętrz i najem krótkoterminowy"

FOTOGRAFIA

Na przykładzie zdjęć 5ciu apartamentów pokaże jak właściciel po wymianie zdjęć dobrych na b. dobre zarobił na wynajmie dodatkowo ponad 10 tys. zł w ciągu pierwszych 30 dni i ponad 100 tys. zł w ciągu roku. Jak podnieść o 10% zysk ze sprzedaży nieruchomości. Na przykładach pokaże najczęstsze błędy podczas robienia zdjęć i na co zwracać uwagę robiąc zdjęcia samodzielnie i na co zlecając lub wybierając fotografa. Opowie jakie elementy w zdjęciu wpływają na pozycjonowanie oferty poprzez zdjęcia tak, że trafia na szczyt wyszukiwania Google. Na co zwracać uwagę podczas zakupu lub wypożyczalnia sprzętu fotograficznego wspomni o zdjęciach panoramicznych oraz spacerach wirtualnych. Wykład postara się dostosować do potrzeb publiczności oraz jej zaawansowania.

NAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Poruszy najważniejsze kwestie interesujące widownię oraz pokaże jak możecie zautomatyzować najem krótkoterminowy i wykonywać go zdalnie.

PRELEGENT

Tomasz Burcon zwany Burçon

Absolwent IT na PG od 1996 roku związany z branżą nieruchomości - marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Od 2012 roku inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów tzw. ROI przez przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego i zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie).

Założyciel Apartments Possession, zarządzającej nieruchomościami - 100+ miejsc noclegowych. Przygotowuje kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont/wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie. Zwiększa zyski przez m.in. podział powierzchni oraz mieszane grupy docelowe: studenci, turyście, pracownicy. Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu. Rekord roczny ROI 48% (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”.

Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości iwenty, szkolenia, wykłady, webinary, udziela wywiadów w radiu i telewizji. Wykładowca Mieszkanicznika, MBA Nieruchomości i grupy Masters w ASBIRO.

Pasje: wspieranie ludzi w zdrowym i zrównoważonym rozwoju, automatyzacja biznesu, fotografia nieruchomości (nagrody, publikacje: NG Traveler, „101 najlepszych hoteli i restauracji w Polsce” Magdy Gessler), rajdy samochodowe (licencja: R2, wyścigowa), sztuki walki (instruktor 1 DAN Vo-Quyen, ESDS, członek IPDTA), zdrowie, podróże.

KIEDY?

30 marca, od godz. 17:30 do 21.00

DLA KOGO?

Szkolenie otwarte dla każdego - również dla osób spoza Stowarzyszenia! Zapraszamy, miło nam będzie Was gościć

REJESTRACJA NA SZKOLENIE

Osoby spoza stowarzyszenia LINK 

Rejestracja dla członków stowarzyszenia.

  1. Zaloguj się na stronie https://mieszkanicznik.org.pl/wp-login.php (loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia)
  2. przejdź do KALENDARZA WYDARZEŃ
  3. Wybierz wydarzenie, które Cię interesuje
  4. Dokonaj rejestracji i opłaty.

PIERWSZE LOGOWANIE NA NOWEJ STRONIE

6.12.2019 aktywowaliśmy nową stronę.

Aby mieć dostęp do treści nowej strony należy ponownie ustawić hasło.
Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia.
Hasło można ustawić po kliknięciu w LINK 

W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt:
magda@mieszkanicznik.org.pl
biuro@mieszkanicznik.org.pl

PŁATNOŚĆ ZA SZKOLENIE

Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik
25 zł cena przy rejestracji do dnia 30.03 do godz. 15:00

Goście:
100 zł cena przy rejestracji do dnia 30.03 do godz. 15:00

Rezerwuj miejsce już dziś! Zapraszamy i do zobaczenia!

 

Zapraszamy serdecznie
Załoga Gorzowskiego Oddziału Mieszkanicznika
gorzow@mieszkanicznik.org.pl

X