• Brak produktów w koszyku.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik, oddział w Londynie, serdecznie zaprasza w najbliższy poniedziałek, tj. 13 kwietnia wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości.
Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w Restauracji Łowiczanka (238-246 King St, Londyn, W6 0RF) i potrwa od g.19.00 do ok. 22.00.

Tym razem jako prelegent wystąpi Paweł Czerwiński. Mentor i coach ds. inwestycji w nieruchomości będących źródłem pasywnego dochodu. Współzałożyciel Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Absolwent Politechniki Warszawskiej, jak również stypendysta zagranicznych uczelni Leibniz Universität Hannover w Niemczech, oraz Ecole des Mines de Nantes we Francji. Doktorant w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Profesjonalne doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla najlepszych międzynarodowych firm takich jak Kompania Piwowarska grupa SABMiller oraz tureckim oddziale Mercedes-Benz w Istambule. Pracował na stanowisku Konsultanta Eksperta rozwiązań Business Intelligence w SAP Polska. Systematycznie, dzięki przyjętej strategii, równolegle do pracy zawodowej, inwestuje w nieruchomości.

Porozmawiamy na temat "Wyszukiwania okazji inwestycyjnych".

Paweł opowie Nam o sposobach negocjacji, technologiach informatycznych automatyzujących procesy wyszukiwania nieruchomości z internetu oraz pokaże casy wyszukanych mieszkań na wynajem jak i na flipa.

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 5 funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

Do zobaczenia w poniedziałek!
Piotr Zacharski, Lider O/Londyn

X