0
  • Brak produktów w koszyku.

Londyn

Lider Oddziału - Alicja Skuza

18 członków w oddziale (stan na 31/08/2022 r.)

Alicja jest niezależnych doradcą ds. nieruchomości w Londynie. Jej specjalizacją jest brytyjskie prawo lokatorskie oraz wszelkie aspekty wynajmu i zarządzania nieruchomościami w UK.
Na co dzień współpracuje z londyńską agencją nieruchomości Agent & Homes, zajmując się wynajmem, sprzedażą oraz prowadzeniem inspekcji nieruchomości.

Współpracuje także z prywatnymi inwestorami i właścicielami nieruchomości doradzając w zakresie potencjału konkretnych nieruchomości pod kątem wynajmu, rentowności nieruchomości.

Przygotowuje nieruchomości do wynajmu pod kątem legalizacyjnym, zajmuje się referencjami lokatorów oraz jest specem od tzw. skomplikowanych sytuacji lokatorskich (jak odzyskiwanie długu, negocjacje w zakresie jego spłaty, eksmisje lokatorskie).

Alicja od początku swojej przygody w Londynie angażowała się w działalność polskich organizacji biznesowych i pomocowych (Polish Professionals in London, Poles in Need). Uwielbia networking i organizację spotkań z ambitnymi, głodnymi wiedzy ludźmi, którzy podobnie jak ona wierzą, że sukces nie przychodzi sam, ale trzeba na niego zapracować i być otwartym na każdego, kto pojawia się w naszym życiu (bo każdy pojawia się w nim z jakiegoś powodu).

Lokalna Baza Fachowców
X