• Brak produktów w koszyku.

 

W miniony poniedziałek , spotkaliśmy się na pierwszym, powakacyjnym zebraniu oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Londynie.

Frekwencja tym razem była trochę niższa niż zazwyczaj, ale za to mieliśmy więcej czasu na swobodne dyskusje.
Z tego, co się dowiedzieliśmy, to część stałych bywalców przebywała jeszcze w tym czasie w Polsce, kończąc remonty mieszkań, które udało im się kupić na kredyt hipoteczny tuż przed wprowadzeniem rekomendacji S 🙂
Przynajmniej decyzja KNF-u przyspieszyła kilka decyzji o rozpoczęciu inwestowania 🙂

W poniedziałek Naszym gościem był Bob Spence, prezes AsbiroUK, który specjalnie na to spotkanie przyjechał do Nas z Hull.
Bob wyjaśnił pokrótce, jak bardzo ważny jest networking w tworzeniu jakiegokolwiek biznesu, również w inwestycjach w nieruchomości na wynajem.
Właściwe kontakty oraz znajomości, uczestnictwo w tematycznych eventach, szerokie rozpoznanie branży, poszerzanie wiedzy oraz ciągłe poszukiwanie dodatkowych informacji jest wg Boba kluczem do sukcesu.

W drugiej części spotkania rozmawialiśmy o bieżących sprawach na rynku nieruchomości, o planowanych imprezach branżowych m.in o zbliżającym się Kongresie Mieszkanicznika w Łodzi, oraz o ostatnio ukończonych inwestycjach uczestników zebrania.

Kolejne spotkanie londyńskiego oddziału zaplanowane jest na 6 października.
Tym razem z najnowszą prezentacją przyjedzie do Nas, prosto z Warszawy, Grzegorz Grabowski - ekspert stowarzyszenia do spraw podatków.

Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w Restauracji Łowiczanka, budynek POSKu, od godziny 19.00.

Serdecznie zapraszamy  wszystkich zainteresowanych.

Piotr Zacharski, Lider Oddziału w Londynie

X