• Brak produktów w koszyku.

39 Spotkanie Mieszkaniczników Gdańsk - UWAGA NOWY TERMIN I MIEJSCE!!!

Drodzy Mieszkanicznicy!
Tego spotkania sam nie mogę się doczekać. Dlaczego? Niżej. 
Dalszy cykl spotkań: “Cudze chwalicie, swojego nie znacie”. Prelegenci to 100-procentowi faceci i to po najdroższej szkole na świecie!  Mieszkanicznicy z Trójmiasta, od których warto się uczyć, bo działają na trójmiejskim rynku już wiele lat.

Dlaczego dreptam już w miejscu?
1. Gdy spytałem prelegenta Wojtka, bo nie wiem dokładnie, czym się zajmuje, a polecany był przez innych Mieszkaniczników: "czym się zajmujesz?",
Wojtek odpowiedział zdecydowanie oburzony: "Jak to czym? Robieniem pieniędzy!"
2. Innym razem dzwonię... sobota czy niedziela, wieczór, dogrywam szczegóły spotkania. "Tomek oddzwonię za godzinę, bo meble wnoszę...."
Czujecie ten klimat? Nie dość, że dowiecie się jak "robi się pieniądze" w nieruchomościach, to wiedza spłynie z pierwszej ręki od naszego rodzimego praktyka z krwi i kości, który nie boi się "pobrudzić rąk pracą". 
3. Wojtka, bo o nim mowa, widzę na każdym wykładzie. Jest bezpośredni i za to go cenię. Jak mu się wykład nie podoba, to wychodzi. Rady czy sugestie też podaje wprost.
4. Robert, stosuje zupełnie inną strategię. Jaką? Dowiecie się na spotkaniu! Jest bardzo pomocny, bo to dzięki niemu macie co jeść i pić. Mimo, że znam go i często się z nim konsultuję, to  jednak nie znałem Roberta Mieszkanicznikowo-nieruchomościowej historii.

Spodziewajcie się TYLKO PRAKTYCZNYCH rad i technik, bez zbędnego owijania w bawełnę.

ZAPRASZAM!

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:30, spotkanie o godz. 18.00.

PRELEGENCI
Prelegentem Styczniowego spotkania Mieszkanicznika będzie Wojciech Sirocki. Przedstawi nam swoje początki w inwestowaniu, to, jak zaczynał.
Wojtek wychował się na dzielnicy, gdzie nóż nie służył tylko do obierania ziemniaków. Na wszystkie swoje zachcianki musiał sam sobie zapracować, pracuje od 16 roku życia. Jest absolwentem najdroższej szkoły na świecie jaką jest ŻYCIE. Inwestowania uczył i uczy się dalej na błędach swoich i cudzych. Na pierwszą nieruchomość pożyczył 18 tys. od rodziców i po 8 latach w korporacji rzucił pracę na stanowisku kierowniczym, aby zająć się rozwijaniem swojego biznesu. To będzie z pewnością zupełnie inne spotkanie niż to co do tej pory znacie...Możecie spodziewać się paru case-ów z realu.

Robert Chmielewski – stawia pierwsze kroki na drodze do wolności finansowej poprzez nieruchomości na wynajem. Rok 2015 miał dla niego być rokiem przekucia teorii w praktykę. Czy się udało – opowie na spotkaniu. Przedstawi jak stara się łączyć pracę w korporacji z aktywnością w nieruchomościach, gdzie jest jeszcze tyle wiedzy i doświadczeń do zdobycia.

AGENDA SPOTKANIA
17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.30 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.30-19.30 Część pierwsza 
19:30-19:50 Przerwa
19.50-21.00 Część druga
21:00 Afterparty

Oprócz tego: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. 

Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 30 złotych. 

ZAPROSZENIA
Miło nam będzie, jeśli zaprosisz znajomych, znajomych znajomych, a szczególnie właścicieli mieszkań na wynajem, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym i wolnością finansową.

SZCZEGÓŁY
Data: 28 stycznia ostatni CZWARTEK (zazwyczaj to drugi CZWARTEK miesiąca) 2016
Rozpoczęcie: 18:00 (zapisy od 17:30)
Miejsce: Restauracja La Fontaine Gdansk ( http://www.lafontaine.pl/ )
Dyrekcyjna 2/4 (wejście przez bramę vis a vis tyłu Zieleniaka) 80-852 Gdansk
tel.: 664 305 561
21.00 After Party – w restauracji na miejscu

Koszt: członkowie bezpłatnie
Goście: 30 zł (możliwość zaliczenia wpłaty na poczet członkostwa przy rejestracji online w ciągu 24h po spotkaniu)
Parking bezpłatny: wzdłuż ulicy Dyrekcyjnej oraz Łagiewniki. 
Parking płatny: w budynku między Hotelem Scandic a Zieleniakiem

Zapraszam,
Tomasz Burcon
Lider Mieszkanicznik Pomorze
gdansk@mieszkanicznik.org.pl

 

X