• Brak produktów w koszyku.

38 Spotkanie Mieszkaniczników Gdańsk - rodzimi prelegenci

Drodzy Mieszkanicznicy!
To spotkanie będzie inne niż wszystkie mam nadzieję lepsze i to z dwóch powodów:
1. Prelegentami będą doświadczeni Mieszkanicznicy z trójmiasta, nasi koledzy, którzy siedzieli na widowni a teraz częściej ich tam nie ma, bo mocno rozwinęli swoje przedsięwzięcia.
2. Podzielą się swoją historią sukcesu, a jeśli będziesz chciał wiedzieć, jak to zrobili, możesz się tego dowiedzieć na miejscu.

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:30, spotkanie o godz. 18.00.

TYTUŁ Swojego nie znacie a cudze chwalicie :-)

PRELEGENCI
W tym miesiącu zapraszamy serdecznie na wykład, na którym posłuchacie niesamowite, inspirujące i cenne historie, które opowiedzą: Tomek Antkowiak Michał Żółtowski i Ewelina.
Jeśli ktoś jeszcze z naszych lokalnych Mieszkaniczników chciałby się podzielić swoją historią zapraszam serdecznie.

Tomek Antkowiak - od zawsze związany z Trójmiastem, w którym mieszka i inwestuje. Absolwent Geodezji i Wyceny Nieruchomości na Wydziale Budownictwa Politechniki Gdańskiej. Swoje pierwsze mieszkanie wynajął w 2008 roku i zaraził się inwestowaniem w nieruchomości. Nasz członek. Absolwent Praktycznego Seminarium Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza, uczestnik wielu szkoleń i seminariów rozwoju osobistego. Pasjonat fitness, kulturystyki i zdrowego stylu życia. Prywatnie słuchacz muzyki elektronicznej i klasycznej, miłośnik podróży, sportów wodnych i motoryzacji w każdym wydaniu. Jak sam twierdzi, jego największym wyzwaniem jest bycie tatą, a największą radość sprawia mu spędzanie wolnego czasu z synem i jazda motocyklem.

Michał Żółtowski - architekt, inwestor, home stager. Twórca marki MOZO. Pasjonuje się nieruchomościami, a zwłaszcza ich przerabianiem. Pierwsze mieszkanie zakupił w 2009 roku i od tego czasu stale pogłębia swoją wiedzę z dziedziny inwestowania oraz obsługi najmu. Absolwent wielu szkoleń z branży nieruchomości, finansów i sprzedaży. Często pomaga początkującym inwestorom przy przygotowaniu mieszkań do wynajmu. Prywatnie pasjonuje się podróżami, zdrowym stylem życia oraz rozwojem osobistym.

TEMAT Osobiste historie sukcesu.

AGENDA SPOTKANIA
17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.30 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.30-19.30 Część pierwsza
19:30-19:50 Przerwa
19.50-21.00 Część druga
21:00 Afterparty

Oprócz tego: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 30 złotych.

ZAPROSZENIA
Miło nam będzie, jeśli zaprosisz znajomych, znajomych znajomych, a szczególnie właścicieli mieszkań na wynajem, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym i wolnością finansową.

SZCZEGÓŁY
Data: 10 grudnia TEN CZWARTEK (zazwyczaj to drugi CZWARTEK miesiąca) 2015
Rozpoczęcie: 18.00 (zapisy od 17:30)
Miejsce: PG Wydział ZiE ul.Traugutta 79, audytorium 107 (piętro 1)
21.00 After Party - nowe miejsce w trakcie ustalenia
Koszt: członkowie bezpłatnie Goście: 30 zł (możliwość zaliczenia wpłaty na poczet członkostwa przy rejestracji online w ciągu 24h po spotkaniu)
Parking: w okolicy
Catering: kawa, herbata, ciasteczka, woda, soki

Zapraszam,
Tomasz Burcon
Lider Mieszkanicznik Pomorze
gdansk@mieszkanicznik.org.pl

PS
Rezerwujcie terminy w kalendarzu nie tylko na ten czwartek ale i na 2-gi czwartek stycznia 14.01.2016. Prelegentem będzie Wojciech Sirocki Trójmiejski Mieszkanicznik i nasz kolega. Parę osób wysunęło jego kandydaturę. Wojtek, w rozmowie powiedział, że chętnie podzielił się swoim doświadczeniem i historią o tym, jak rzucił etat i rozpoczął przygodę i wkraczanie w świat wolności finansowej. Podobała mi się jego odpowiedź na moje pytanie: - Wojtku w czym się specjalizujesz? - jak to w czym? W zarabianiu pieniędzy! chyba użył bardziej dosadnych słów ale sens właśnie był taki.
Zapraszam.

X