• Brak produktów w koszyku.

Stowarzyszenie "Mieszkanicznik" w imieniu organizatorów zaprasza na
TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW,
które odbędą się w dniach 05 - 06 marca w Trójmieście!

Odwiedź nasze stoisko i przyjdź na prezentację pt.
"Umowa najmu dobrze dobrana: rodzaje, terminy, zakres",
którą poprowadzi Tomasz Burcon - Lider oddziału w Gdańsku

ZOBACZ WIĘCEJ i KUP BILET na STRONIE ORGANIZATORA

 

Dlaczego warto odwiedzić Targi?

Pierwszy weekend marca będzie bardzo intensywny dla osób poszukujących nowego mieszkania. Wszystko za sprawą Targów Domów i Mieszkań, które odbędą się 5 i 6 marca w AMER EXPO w Gdańsku.

Poszukiwanie własnego „M” to często konieczność zmierzenia się z ogromem informacji i śledzenia nowinek nie tylko na rynku nieruchomości, ale też np. na rynku finansowym. Najlepszym sposobem na uporządkowanie tej wiedzy i uzyskania informacji z „pierwszej ręki” jest odwiedzenie Targów Domów i Mieszkań, które odbędą się w 20 i 21 lutego w godz. 10.00 – 17.00 w EXPO XXI w Warszawie. Organizator Targów – firma Nowy Adres SA – oprócz bogatej oferty deweloperskiej ponad 100 wystawców udostępni Zwiedzającym także strefę seminariów i porad. Eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz będą do dyspozycji odwiedzających Targi i pomogą Kupującym przebrnąć przez trudny i wymagający podejmowania wielu decyzji czas zakupu mieszkania.

Organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje dla Zwiedzających. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. samochody na weekend z pełnym bakiem: Jeepa Renegade od Viggen Auto Autoryzowanego Dealera Marki JEEP w Warszawie oraz Seata Leon od SEAT Euromotor, jedynego autoryzowanego dealera Seat w Krakowie. Poza tym w puli nagród są także: voucher na zakupy o wartości 3000 zł  do realizacji w BoConcept w Warszawie, obraz „Danger” ufundowany przez BoConcept we Wrocławiu, vouchery na rejs do Szwecji ufundowane przez Stena Line, voucher na warsztaty z renowacji, stylizacji i malowania mebli do realizacji w with love to design i karty rabatowe Home Profit. – Zależy nam na tym, aby osoby odwiedzające Targi otrzymały najlepszą i najbardziej kompleksowa ofertę dotycząca rynku nieruchomości. Wiemy jednak, że wizyta na Targach to także czas spędzony z rodziną, dlatego chcemy proponować udział w dodatkowych aktywnościach takich jak konkurs z ciekawymi nagrodami czy strefa zabaw dla dzieci  – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.

Organizatorzy przygotowali udogodnienia dla rodzin, m.in. bilet rodzinny w cenie 15 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorek na specjalnie przygotowanym placu zabaw. Bilety w kasach będą kosztowały 10 i 25 zł, już w sprzedaży są e-bilety w cenie 7 zł na stronie www.mieszkaniowi.pl . 

Targi Mieszkań i Domów
sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00
5 - 6 marca 2016 r. w AMBER EXPO w Gdańsku (ul. Żaglowa 11).

O organizatorze:
Nowy Adres SA – dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych „Forum Rynku Nieruchomości”, „Polski Rynek Mieszkaniowy” oraz „Biurowce w Polsce”, a także Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców” oraz wydawcą serii albumów „Biurowce w Polsce” i licznych katalogów inwestycji mieszkaniowych. Od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Więcej informacji:
Karolina Rosińska
krosinska@nowyadres.pl
M: +48 795 550 433   
www.mieszkaniowi.pl
www.mieszkaniowi.pl/dla-mediow/

X