• Brak produktów w koszyku.

Spotkanie częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem Mieszkanicznik z prelekcją Waldemara Kochanka "Wynajem średnioterminowy - co, jak i dlaczego?"
Data: 9.10.2018 g. 18:00
Miejsce: salka wykładowa na parterze ul. Racławicka 2 (okolice Placu Biegańskiego, za kościołem p.w. Św. Jakuba, róg ulic Racławickiej i Kilińskiego wejście obok wejścia do restauracji Tori - byłego Wakansu)

W tym miesiącu poruszymy temat najmu średnioterminowego, na przykładzie inwestycji w hotel pracowniczy. Nasz prelegent Waldemar Kochanek opowie o swoich własnych doświadczeniach na tym polu i odpowie na pytania co, jak i dlaczego?
Gwarantujemy potężną dawkę praktycznej wiedzy!
Prelegent
Waldemar Kochanek przez wiele lat był związany z doradztwem podatkowym, głównie w aspekcie cen transferowych. Doradzał największym podmiotom, dzięki pracy m.in. w jednej z firm "Wielkiej Czwórki".
Od 2012 roku jest też aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości. Rozpoczął od zakupu kawalerki na wynajem, ale nieruchomości tak zawróciły mu w głowie, że stały się pasją, którą codziennie realizuje. Obecnie przeprowadza transakcje typu flip, czyli kup-wyremontuj-sprzedaj, a w ubiegłym roku nabył też hotel pracowniczy, który ma działać w modelu wynajmu średnioterminowego.
Waldemar od początku 2014 r. jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik, od czerwca 2014 pełnił funkcję Zastępcy Lidera, a od stycznia 2017 ma zaszczyt pełnić obowiązki Lidera Oddziału w Poznaniu.
Prelekcja
Nasz prelegent przybliży nam kwestie związane z wynajmem średnioterminowym i opowie o zakupie hotelu pracowniczego, a w szczególności o tym:

 • Co to jest wynajem średnioterminowy i dlaczego warto się nim zainteresować?
 • Jakie obiekty najlepiej nadają się do prowadzenia wynajmu średnioterminowego?
 • Jaka jest grupa docelowa, gdzie ją znaleźć i jak do niej dotrzeć?
 • Jaki model zarządzania i obsługi sprawdza się najlepiej w tym przypadku?
 • Co może pójść nie tak i jak się przed tym zabezpieczyć?
 • Jak to wygląda na liczbach na przykładzie hotelu pracowniczego?
 • Jakie są perspektywy dla wynajmu średnioterminowego?
 • Czy warto i czy opłaca się wynajmować pracownikom sezonowym/na kontraktach?
 • Jakie problemy i ryzyka generuje zarządzanie niewielkim hotelem pracowniczym?
 • Co decyduje o powodzeniu w wynajmie średnioterminowym?
 • Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia oraz networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków.

Agenda spotkania:
18:00 - 18:30 Rejestracja i networking
18:30 - 18:45 Wstęp i sprawy organizacyjne
18:45 - 20:45 Prelekcja (z przerwą w trakcie)
20:45 - ... Networking i dalsza integracja
Rejestracja:
Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu są proszone o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego tutaj: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/register&id=61&reset=1
Opłaty:
Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp bezpłatny
Pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 30 zł przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.
W razie opłaty gotówką na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 60 zł
Logowanie:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.
(Jeśli nie pamiętasz hasła możesz odzyskać dostęp do konta, klikając w link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/, następnie podaj adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez stronęhttps://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.)
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!
Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontaktuj się z nami:
magda@mieszkanicznik.org.pl tel. 731-400-813
biuro@mieszkanicznik.org.pl tel. 792-460-250
Zapraszam i do zobaczenia!
Pozdrawiam
Monika Balińska
Lider Oddziału Częstochowa

X