• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na spotkanie on-line częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik: w czwartek 6 maja, od godz. 18:00
Na spotkaniu specjalnie dla nas prelekcja Bartosza i Niny Jezierskich!
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak efektownie zaprojektować i efektywnie wyremontować mieszkanie na flipa, czyli jak "nie za miliony monet" uzyskać efekt WOW mieszkania na sprzedaż - koniecznie bądź z nami na spotkaniu i posłuchaj!

PRELEGENCI: BARTOSZ JEZIERSKI, NINA JEZIERSKA

Bartosz - wolny finansowo przedsiębiorca i inwestor o bardzo szerokich zainteresowaniach, obejmujących nie tylko nieruchomości. Swoją wiedzą dzieli się na blogu https://mojplanb.pl/blog

Nina - projektantka, architekt wnętrz świetnie rozumiejąca punkt widzenia i potrzeby inwestorów w nieruchomości

O PRELEKCJI

Temat szkolenia: Flip sprawny i ładny, czyli jak remontować i projektować mieszkania dla klienta bez bólu głowy

Zrobiłeś już jakiegoś flipa? A może zastanawiasz się jak się za to zabrać? O czym pomyśleć, jak się za to zabrać, o czym nie zapomnieć? Na spotkaniu dowiedz się jak wygląda proces projektowania mieszkania, o czym pomyśleć i co zaplanować jeszcze przed rozpoczęciem remontu, a następnie jak sam remont przeprowadzić - na co szczególnie zwrócić uwagę, co wybrać: materiały, fachowcy, dodatki. W jakie elementy zainwestować więcej a na czym nie warto oszczędzać? Chcesz zrobić flipa? Musisz to wiedzieć!

AGENDA:

17:45 - 18:00 Logowanie i networking
18:00 - 18:15 Wstęp, ogłoszenia i sprawy organizacyjne
18:15 - 21:00 Prelekcja (z przerwą na networking w trakcie), w tym:
Aspekty techniczne remontów na flipa (Bartosz)
Aspekty wizualne remontów na flipa (Nina)
21:00 - ... Networking i dalsza integracja z udziałem prelegentów

ZAPISY:

Gwarancję udziału w spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny w kalendarzu na stronie internetowej Stowarzyszenia w terminie do czwartku 6 maja do godz. 15:00!

Link do wydarzenia: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/info/?reset=1&id=666

Link do webinaru zostanie wysłany w dzień spotkania, indywidualnie do osób zarejestrowanych.

PŁATNOŚĆ:

Członkowie Stowarzyszenia (z oddziału częstochowskiego oraz wszystkich pozostałych) 0 zł  (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie!)
Pozostałe osoby 50 zł  (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym) - w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 50 zł obniżona!

 

Zapraszamy i do zobaczenia!

Monika Balińska
Lider oddziału Mieszkanicznik Częstochowa
czestochowa@mieszkanicznik.org.pl

X