• Brak produktów w koszyku.

W środę 9 maja od godz. 18:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych nieruchomościami na spotkanie częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik".
Na spotkaniu poruszony zostanie gorący temat podnajmu. Na czym to polega, jak zacząć, jak działać dalej, ile to kosztuje i jakie może przynieść dochody. Podpowiadamy i obalamy mity!

Spotkanie jest otwarte dla członków i sympatyków Stowarzyszenia, a także dla wszystkich osób spoza Stowarzyszenia, które są zainteresowane nieruchomościami, nie tylko na wynajem!
Jeśli znasz kogoś, kto jest tym tematem zainteresowany i mógłby skorzystać z tego spotkania ? udostępnij to wydarzenie i zaproś znajomych!
PRELEGENT
Artur Kucharzyk - lider oddziału Stowarzyszenia w Rzeszowie, współautor książki Pomysł do wynajęcia 2. Propagator wolności finansowej, lubiący niezależność i dalekie podróże. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, studiował także w Chinach.
Już od dziecka chciał zostać biznesmenem i wiedział, że praca na etacie nie jest dla niego. Na co dzień mieszka, prowadzi biznes i inwestuje w nieruchomości w Rzeszowie. Swoją przygodę z podnajmem nieruchomości rozpoczął w wakacje 2014 roku, będąc jeszcze studentem. Dodatkowy zastrzyk gotówki szybko przerodził się w jego sposób zarabiania na życie.
Od połowy 2015 roku prowadzi firmę Develocus zajmującą się podnajmem, zarządzaniem oraz inwestowaniem w nieruchomości: www.develocus.pl

Jeśli chcesz zająć się podnajmem, ale nie wiesz od czego zacząć, koniecznie przyjdź na najbliższe spotkanie! Dowiesz się jak rozpocząć ten biznes ? jak i od czego zacząć, ile to kosztuje, o czym koniecznie trzeba pomyśleć, jakich błędów uniknąć.
Artur jest doświadczonym przedsiębiorcą z branży nieruchomości i inwestorem. Do tego chętnie dzieli się wiedzą. Zdecydowanie warto przyjść poznać go osobiście i posłuchać jego rad i wskazówek!
Koniecznie bądź z nami jeżeli chcesz dowiedzieć się:
- jak nie posiadając znacznej gotówki inwestować w nieruchomości?
- jak rozpocząć biznes związany z podnajmem i w jaki sposób pozyskać nieruchomość od właściciela?
- jak bezpiecznie wynająć mieszkanie?
Już teraz możesz zadać naszemu prelegentowi również inne pytanie! Napisz jaki aspekt podnajmu najbardziej Cię interesuje, a na pewno zostanie to poruszone w trakcie prezentacji - wyślij maila z pytaniem na adres: czestochowa@mieszkanicznik.org.pl lub napisz komentarz do wydarzenia.
====================================
UWAGA! Aby zapewnić sobie miejsce na spotkaniu koniecznie ZAPISZ się poprzez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-WExzWsgWTG-rRcK7bcM8oBvvxXApFK3r0bau4xQhqZ7JNA/viewform?c=0&w=1
KOSZT
- BEZPŁATNIE dla członków Stowarzyszenia z opłaconą aktualną składką (link do rejestracji: http://mieszkanicznik.org.pl/wp-login.php?action=register)
Dla osób niebędących członkami stowarzyszenia:
- 30 zł płatne z góry poprzez link:
https://secure.tpay.com/?h=600be2c8e7cddd3fe3ea47a3ea7bdf0423bd2e8a
- lub 60 zł płatne gotówką w dniu wydarzenia
MIEJSCE - UWAGA ZMIANA
Spotkanie odbędzie się

wój StartUp w Częstochowie przy ul. Berka Joselewicza 1 lok. 24, pierwsze piętro.
To okolice Placu Daszyńskiego, wchodząc od Alei w ul. Berka Joselewicza to pierwsza brama po lewej, następnie podwórkiem na lewo, do końca, wejście na wprost

AGENDA SPOTKANIA
18:00 - 18:30 Rejestracja i networking
18:30 - 18:45 Wstęp i sprawy organizacyjne
18:45 - 20:30 Prelekcja
20:30 - ... Networking i dalsza integracja
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pozdrawiam,
Monika Balińska
tel. 504-455-085
Liderka Oddziału Częstochowa
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"
X