• Brak produktów w koszyku.

Witaj w Nowym Roku!
Tęsknisz za Mieszkanicznikowymi spotkaniami?
Mam dla Ciebie świetną informację: widzimy się już w czwartek 10 stycznia 2019 roku!
I uwaga: też nie mogę się już doczekać, dlatego zaczynamy pół godzinki wcześniej - rejestracja już od 17:30, oficjalny start 18:00
Miejsce spotkania:
W Koronie Drzew
ul. Racławicka 2 (parter)
(okolice Placu Biegańskiego, za kościołem p.w. Św. Jakuba, róg ulic Racławickiej i Kilińskiego
wejście obok wejścia do restauracji Tori - byłego Wakansu)
Na początek Nowego Roku spotkanie w jeszcze bardziej otwartej, ciepłej i sympatycznej atmosferze niż zwykle - bo temat spotkania dotyczy relacji. Relacji miedzy ludźmi, między wynajmującymi a najemcami, między przedsiębiorcami a klientami...
Podczas prelekcji poznasz odpowiedź na pytanie: "Jak sprawić, aby klienci zabiegali o Ciebie?"
Gościć będziemy osobę wyjątkową: profesjonalistkę, przedsiębiorcę, inwestorkę i altruistkę, silną i mądrą kobietę o pięknym sercu, jedyną i niepowtarzalną Basię Domarus.
Basia o sobie:
"Handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia, szlify zdobywałam na arenie międzynarodowej. Obecnie jestem Liderką Stowarzyszenia Mieszkanicznik Pomorze oraz pośrednikiem w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. Dodatkowo specjalizuję się w podnajmie długoterminowym oraz zakwaterowaniu pracowników (głównie obcokrajowców). Współpracuję z inwestorami przeprowadzając ?za rękę? przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem.
Dawniej wolontariuszka na oddziale ratunkowym wejherowskiego szpitala. Obecnie wspieram Martę na różnych płaszczyznach, również poprzez zasilanie jej konta całkowitym dochodem ze sprzedaży wzorów umów. Jestem podróżniczką, globtroterką, pasjonatką życia. Fascynuje mnie życie na wszelkich płaszczyznach poznawczych. Uwielbiam smakować, testować, sprawdzać, zgłębiać, poznawać i uczyć się.
"I stay hungry."
Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki autorstwa Basi "Champagne za dziewięć 5dziesiąt". Dlatego nie zapomnij portfela i wykorzystaj szansę na pogłebienie wiedzy oraz otrzymanie dedykacji z autografem autorki! Szczególnie, że część dochodu ze sprzedaży książki Basia przeznacza na szlachetny cel, jakim jest postawienie na nogi cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe Marty.
AGENDA:

  • 17:30 - 18:00 Rejestracja i networking
  • 18:00 - 18:15 Wstęp i sprawy organizacyjne
  • 18:15 - 20:45 Prelekcja Basi Domarus Jak sprawić, aby klienci zabiegali o Ciebie? (z ok. 15 minutową przerwą w trakcie)
  • 20:45 - 21:00 Zakończenie części formalnej, zaproszenie na after-party i kolejne spotkanie
  • 21:15 - 23:00 Afterparty w pizzerii Allegro (ul. Czartoryskiego 17, róg Al. Jana Pawła II, Al. Armii Krajowej, byłe "Delicje")

 Rejestracja:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/wydarzenia/
Koszt:
Członkowie stowarzyszenia: bezpłatnie
Goście: 30 zł
Rejestracja na miejscu płatność tylko gotówką:
Goście: 60 zł
REJESTRACJA I OPŁATA ZA WSTĘP: (rejestracja dotyczy również  członków)
Rejestracja dla członków:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.
(Jeśli nie pamiętasz hasła możesz odzyskać dostęp do konta, klikając w link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/, następnie podaj adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.)
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!
 
Do zobaczenia!
Z pozdrowieniami, 
Monika Balińska
Lider oddziału Częstochowa

X