• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na spotkanie on-line organizowane we współpracy częstochowskiego oraz bielskiego oddziałów Stowarzyszenia Mieszkanicznik: w czwartek 4 lutego, od godz. 18:00
Na spotkaniu specjalnie dla nas wszystkich prelekcja Jana Gisterka!

Jeśli chciałbyś wiedzieć jak przygotować się na wypowiedzenie umowy najmu, jak pozostać w dobrych relacjach z najemcami oraz zminimalizować ryzyko pustostanu - koniecznie bądź z nami na spotkaniu i posłuchaj!

Rejestracja: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/register/?id=620&reset=1
Zapisy dla członków są widoczne po zalogowaniu.

O PRELEGENCIE

Jan Gisterek

Aktywny inwestor nie lubiący rutyny i kochający wyzwania. Lider oddziału Mieszkanicznika w Bielsku-Białej. Nieruchomościami zajmuje się od 2014 r. Ma szerokie doświadczenie branżowe od zakupów komorniczych, przez pośrednictwo, zarząd nieruchomościami po nadzór inwestorski. Obecnie obsługuje ponad 100 umów najmu rocznie, a dwa lata temu został kamienicznikiem. Wymyślił sposób na załatanie dziury prawnej w najmie okazjonalnym. Jest również współautorem książki "Wszystkie drogi prowadzą do...nieruchomości".
Jego główne dwa motta życiowe:
"Sukces to nie miejsce do którego dążysz, to droga, którą zmieszasz ku przyszłości."
"Życie jest jak supermarket - możesz z niego brać cokolwiek zechcesz."

O  PRELEKCJI

Temat szkolenia: Jak reagować na wypowiedzenie umowy najmu mieszkania w czasie covid-19?

Dowiesz się jak:

 • wyjść na przeciw oczekiwaniom niemieszkających najemców?
 • pomóc potrzebującym najemcom?
 • realnie można obniżyć koszty eksploatacji mieszkania?
 • czy Covid19 jest siłą wyższą?
 • czy stan epidemii ogranicza możliwość realizacji umowy najmu?
 • sobie poradzić z "prawnym gotowcem", w którym strona umowy odwołuje się do "zabezpieczeń wymaganych przez Państwową Inspekcję Sanitarną"
 • radzić sobie z odniesieniem do "Nadzwyczajnej zmiany stosunków najmu" ujętego w art. 357(1) KC

Jak przyznaje sam prelegent: "Wielu z nas ma w nieruchomościach ważne źródło utrzymania. Zatem strach o przepływy pieniężne jest jak najbardziej uzasadniony. Ale źródłem tego strachu nie jest tylko widmo otrzymania wypowiedzenia czy prośby o obniżenie czynszu, tylko właśnie niewiedza – co dalej. Szkolenie powstało na kanwie moich własnych strachów, lęków, a nawet (tak, przyznaję, były takie 2 dni) paniki. Jako, że interesuje się aspektami prawnymi, a do tego jestem nigdy nie poddającym się fighterem, to dłuższy dopływ strachu i innych negatywnych emocji, prowadzi mnie do zaciśnięcia zębów i działania, nawet jeśli "boli". Jeszcze jeden mail, jeszcze jeden paragraf, jeszcze jeden artykuł. Jako społecznik, wiedzę tą, później przelewałem i pogłębiałem na różnych grupach, dając wsparcie innym, potrzebującym pomocy. Teraz zapraszam Cię do zapoznania się "w pigułce" z tym, jak poradzić sobie w tym trudnym czasie."

AGENDA

 • 17:45 - 18:00 Logowanie i networking
 • 18:00 - 18:15 Wstęp, ogłoszenia i sprawy organizacyjne
 • 18:15 - 21:00 Prelekcja (z przerwą na networking w trakcie)
 • 21:00 - ... Networking i dalsza integracja z udziałem prelegenta

ZAPISY

Gwarancję udziału w spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny w kalendarzu na stronie internetowej Stowarzyszenia w terminie do czwartku 4 lutego do godz. 15:00!
Rejestracja: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/register/?id=620&reset=1

Link do webinaru zostanie wysłany w dzień spotkania, indywidualnie do osób zarejestrowanych.

PŁATNOŚĆ

Członkowie Stowarzyszenia (z oddziału częstochowskiego, bielskiego oraz wszystkich pozostałych) 0 zł  (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie!)
Pozostałe osoby 50 zł  (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym) - w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 50 zł obniżona!

 

Zapraszamy i do zobaczenia!

Monika Balińska
Lider oddziału Mieszkanicznik Częstochowa
czestochowa@mieszkanicznik.org.pl

Jan Gisterek
Lider oddziału Mieszkanicznik Bielsko-Biała

X