• Brak produktów w koszyku.

W środę 4 kwietnia od godz. 18:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych nieruchomościami i negocjacjami na spotkanie częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik".
Na spotkaniu poruszony zostanie temat negocjacji - negocjacji przy zakupie / sprzedaży / wynajmie nieruchomości, lecz również negocjacji w biznesie i w życiu prywatnym. Temat uniwersalny i zagadnienia przydatne absolutnie dla każdego!
Naszym gościem i prelegentem będzie Wojciech Woźniczka - pasjonat, praktyk i mistrz negocjacji. Autor, negocjator i inwestor na rynku nieruchomości. Ekspert w dziedzinie sprzedaży i negocjacji. Certyfikowany międzynarodowy Coach ICC, laureat nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Pomysłodawca, inicjator i dyrektor Krakowskiego Festiwalu Rozwoju. Autor książek: ?NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach.? oraz ?NEGOCJUJ 2 Czyli czego nauczyłem się negocjując dla siebie i innych.? Trener Biznesu / Coach ICC, prowadzący warsztaty dla największych korporacji, najlepszych sprzedawców i najgrubszych ryb biznesu.
Jeśli chcesz poznać tajniki negocjacji, aby samemu stać się wprawnym negocjatorem, koniecznie przyjdź na najbliższe spotkanie! Dowiesz się jak przygotować się do rozmów z kontrahentami, jak prowadzić pertraktacje, aby obie strony były usatysfakcjonowane, o czym koniecznie trzeba pomyśleć i jakich błędów uniknąć.
Wojtek jest doświadczonym przedsiębiorcą, negocjatorem i inwestorem. Do tego chętnie dzieli się wiedzą. Zdecydowanie warto przyjść poznać go osobiście i posłuchać jego rad i wskazówek!
Już teraz możesz zadać naszemu prelegentowi pytanie! Napisz jaki aspekt negocjacji najbardziej Cię interesuje, a na pewno zostanie to poruszone w trakcie prezentacji - wyślij maila z pytaniem na adres: czestochowa@mieszkanicznik.org.pl
UWAGA! Aby zapewnić sobie miejsce na spotkaniu koniecznie ZAPISZ się poprzez formularz.
UWAGA ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA!
Inaczej niż dotychczas spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej na I piętrze Hotelu-Restauracji ZŁOTE ARKADY w Częstochowie przy ul. Boya-Żeleńskiego 12, na terenie wokół jest bezpłatny parking.
Więcej szczegółów na facebookowym profilu naszego oddziału @MieszkanicznikCzestochowa oraz pod adresem: https://www.facebook.com/events/1196588080472793/
Zapraszam i do zobaczenia!
Pozdrawiam,
Monika Balińska
tel. 504-455-085
Liderka Oddziału Częstochowa
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

X