• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszam na pierwsze powakacyjne spotkanie Częstochowskich Mieszkaniczników. Odbędzie się tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca, która wypada 7 września, o godz. 18:30.

Gościem specjalnym na naszym spotkaniu będzie DOROTA JELONEK - znana już wielu częstochowskim Mieszkanicznikom, świetny doradca kredytowy z wieloletnim doświadczeniem, przedsiębiorca, właścicielka firmy świadczącej usługi doradztwa i pośrednictwa finansowego, znająca się na kredytach hipotecznych jak mało kto, Częstochowianka, aktywna inwestorka na rynku nieruchomości na wynajem. 

Porozmawiamy z nią o kredytach hipotecznych, zarówno tych bardziej oczywistych ich aspektach, czyli jaki bank, jaka marża, oprocentowanie, prowizja, wkład własny itd., jak i tych budzących więcej niejasności czy nawet kontrowersji jak np. limitach ilości kredytów hipotecznych na gospodarstwo domowe...

Zachęcam do przesyłania na maila: czestochowa@mieszkanicznik.org.pl pytań do Pani Doroty, jeszcze przed spotkaniem - tak aby odpowiedź uzyskać na pewno już na spotkaniu.

I UWAGA - zmiana miejsca spotkania: Pizzeria Allegro ul. Czartoryskiego 17 (róg Al. Jana Pawła II i Al. Armii Krajowej). Tam wszyscy się wygodnie zmieścimy 🙂

Do zobaczenia w środę!

Pozdrawiam,
Monika Balińska tel. 504-455-085
Liderka Oddziału Częstochowa Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

X