0
  • Brak produktów w koszyku.
1. Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie powstało w 2012 roku i skupia wokół siebie właścicieli nieruchomości z całej Europy. Wy jako Najemcy wynajmujecie od nas nieruchomości. W ten sposób nawiązuje się relacja biznesowa. My - Wynajmujący, Wy - Najemcy.

Chcemy, aby w tego typu relacjach były zachowane standardy europejskie, abyście Wy jako Najemcy czuli się bezpiecznie, komfortowo i mieli świadomość, że macie do czynienia z profesjonalistami. W tym celu Stowarzyszenie skupia wokół siebie ludzi działających w branży wynajmu, organizuje wiele spotkań, prowadzi kongresy, na których ujednolicana jest wiedza a także wprowadza nasz polski rynek na wyższy poziom. CYWILIZUJEMY POLSKI RYNEK NAJMU.

 

2. Po co to robimy?

Chcemy się wyróżniać na rynku najmu.

Wielu z nas przekonało się już, iż będąc bardziej wyedukowani, jesteśmy w stanie lepiej świadczyć usługi. Dzięki czemu i Wy jako Najemcy odczuwacie podnoszenie przez nas standardów w sposób taki, iż selekcja najemcy odbywa się w sposób jawny i przejrzysty. Podpisane umowy są umowami o wysokich standardach europejskich. Czujecie się bezpieczniej w naszych nieruchomościach, gdzie zachowane są zasady bezpieczeństwa i komfortu. Umowy takie pomiędzy wyedukowanymi stronami są bezpieczniejsze i dłuższe. Nie zawierają kruczków prawnych i sformułowań, których nawet prawnicy nie rozumieją. Nie powstają wówczas konflikty na skutek braku uzgodnień. Wszystko jest doprecyzowane i wyjaśnione. Chcemy, aby wizerunek Stowarzyszenia kojarzył się z WYŻSZYM STANDARDEM NAJMU.

 

3. Co to jest Kodeks Etyki Mieszkanicznik (KEM)?

Powołaliśmy do życia program w Stowarzyszeniu, który nazywa się Kodeks Etyki Mieszkanicznika (KEM). Jest on wyznacznikiem i gwarantem naszych standardów. Dzięki niemu ustalamy zasady relacji pomiędzy stronami najemca - wynajmujący.

Obecnie opieramy się na 13 zasadach, jakie nam przyświecają w relacjach z naszymi Najemcami. Chcemy w ten sposób cywilizować rynek najmu i profesjonalizować jego obsługę.

 

4. Nasze wymagania.

Musicie wiedzieć, iż wymagamy dużo od siebie, ale chcemy również, abyście i Wy jako Najemcy byli z nami w relacjach jak najlepszych. Dlatego ze swojej strony gwarantujemy jak najwyższe standardy, ale Wy również musicie przestrzegać uzgodnionych zasad - opisanych dokładniej w każdej umowie najmu.

Jeżeli napotykamy na najemców, którzy nie stosują się do standardów, utrudniają, mamy z nimi problemy, trafiają oni na tzw. CZARNĄ LISTĘ (podobną jak BIK,BIG). Gdzie, dzięki naszej komunikacji wiemy, z kim należy, a z kim nie należy podpisywać przyszłe umowy.

Oczywiście dobrych najemców również doceniamy, tacy mogą otrzymać od nas tzw. listy referencyjne, które pomogą w kolejnym najmie i przedstawieniu się jako dobrzy najemcy kolejnej nieruchomości, przed kolejnym właścicielem.

 

Nasze ogłoszenia rozpoznasz po logo w lewym dolnym rogu zdjęcia:

 

6. Zapraszamy

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli pomożecie nam promować Stowarzyszenie Mieszkanicznik, nasze dobre praktyki, zgodnie z którymi świadczymy nasze usługi oraz nawiązujemy relacje. Czekamy na Wasze oceny naszych systemów - Kodeksu Etyki Mieszkanicznika.

Życzymy Wam, aby wynajmowanie nieruchomości od członków Stowarzyszenia Mieszkanicznik zawsze było na jak najwyższym poziomie.

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CYWILIZUJMY POLSKI RYNEK NAJMU RAZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Szukajcie ofert z logo MIESZKANICZNIKA:

Dodaj komentarz

X