• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy,   
Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie w Warszawie. Spotykamy się tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 5 czerwca 2018  w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji). "SCSK Żurawia" znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.
W tym miesiącu naszym gościem i prelegentem będzie radca prawny Pani Sylwia Staszewska- Lisiakktóra omówi kilka aspektów prawnych związanych z rynkiem najmu.
Temat główny:
"Nowe uregulowania RODO i ich wpływ na obowiązki wynajmujących w zakresie danych osobowych "
oraz w miarę możliwości czasowych drugi temat:
"Najem okazjonalny, co to takiego i czym różni się od najmu Instytucjonalnego"
Nasz prelegent odpowie również na inne dodatkowe pytania uczestników spotkania.
Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie i networking, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się minimum dzień wcześniej do godziny 12 w południe.
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.
Agenda spotkania:
18.00-18.30 
Rejestracja i networking
18.30-19.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia, losowanie nagrody oraz oferta inwestycyjna partnera Stowarzyszenia
19.15-19.30 Przerwa networkingowa
19.30-20.45 Sylwia Staszewska- Lisiak - prezentacja plus pytania
po. 20.45 
networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja
Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego poniżej:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/info&reset=1&id=26
Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 50 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 24 godzin po spotkaniu). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 80 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 4 czerwca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.
REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!
Rejestracji można dokonać również po zalogowaniu do konta na stronie crm.mieszkanicznik.org.pl wybierając Spotkanie oddziału Warszawa w zakładce ?wydarzenia?.
Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontaktuj się z nami:
magda@mieszkanicznik.org.pl tel. 731-400-813
biuro@mieszkanicznik.org.pl  tel. 792-460-250
P.S. Uwaga, Uwaga !!!  Transmisja  z  warszawskiego spotkania Mieszkaniczników.
Dla osób które z różnych powodów nie mogą być na spotkaniu w dniu 05.06.2018 przeprowadzimy również odpłatną transmisję na żywo ze spotkania.
Transmisja ze względu na koszty jej zorganizowania będzie odpłatna dla wszystkich, również członków Mieszkanicznika i tylko osoby, które dokonają opłaty otrzymają link z dostępem, koszt transmisji 40 PLN.
Osoby, które wykupią dostęp do transmisji LIVE otrzymają również nieograniczony czasowo dostęp do nagrania z transmisji!
Zainteresowane osoby mogą dokonać płatności poprzez link poniżej:
LINK: TRANSMISJA
Masz pytania/uwagi dotyczące transmisji? Napisz do nas: transmisje@mieszkanicznik.org.pl

Zapraszamy,

Robert Kuliga
Lider oddziału w Warszawie

X