0
  • Brak produktów w koszyku.

Cześć Mieszkanicznicy,
Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju wakacyjne i otwarte dla wszystkich spotkanie Mieszkaniczników w Warszawie, spotykamy się 17 lipca 2018  w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).
W związku z trwającym okresem wakacyjnym w tym miesiącu robimy spotkanie inne niż zwykle, a mianowicie 100% czasu przeznaczymy na networking. Spotkamy się tradycyjnie w Sali na ul. Żurawiej 47, gdzie będzie można również  wziąć udział w sesji speed networkingu. Potem ok 20.30 przeniesiemy się do którejś z zaprzyjaźnionych restauracji.
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich osób, również tych nie będących jeszcze członkami Mieszkanicznika, nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji. Dla wszystkich uczestników przygotowujemy również mały poczęstunek.
SCSK "Żurawia" znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj z nami i dołącz do naszej społeczności !!!
 
Pozdrawiam
Robert Kuliga

Lider oddziału w Warszawie

Oceń ten wpis
X