• Brak produktów w koszyku.

Szanowni Sympatycy i Mieszkanicznicy!
Zapraszamy na Targi Mieszkaniowi.pl: w najbliższy weekend w Łodzi i Trójmieście, w kolejny 22-23 września w Krakowie, a na początku października w Warszawie i Wrocławiu. Mieszkanicznik jest partnerem merytorycznym tych targów, w Strefie Porad można porozmawiać z doświadczonymi wynajmującymi na naszych stoiskach, a liderzy mają wykłady "Fakty i mity o najmie mieszkań" w salach wykładowych.
Odwiedzenie targów to dobry sposób na rozejrzenie się po rynku mieszkaniowym, szczególnie pierwotnym, i nowych trendach w usługach związanych z wykańczaniem, wyposażaniem, nowinkami technologicznymi. Można porozmawiać z wystawcami o konkretnych budynkach i lokalizacjach, porównać oferty i zobaczyć plany na kolejne lata.
Początek jesieni to również czas konferencji i spotkań branżowych. Jako partner merytoryczny zapraszamy na konferencje:
Forum Apartamentów Inwestycyjnych ? 24-25 września
Polski Rynek Mieszkaniowy ? 22-23 października
Stowarzyszenie Mieszkanicznik monitoruje trendy i nowe zjawiska, uczestniczymy w różnych przedsięwzięciach, dlatego zapraszamy i na bardziej branżowe wydarzenia, i na największą konferencję poświęconą "mieszkaniówce".
Nasi przedstawiciele wezmą też udział w Kongresie Mieszkaniowym PZFD 18 września we Wrocławiu, i w bardziej naukowej konferencji ESPANET Polska 26-28 września w Warszawie. Zachęcamy ludzi nauki do zajęcia się tematem najmu mieszkań w dowolnie wybranych aspektach.
Zapraszamy do udziału i dzielenia się wiedzą o najmie i rynku nieruchomości!
Na wszelkie pytania odpowie organizująca współpracę Hanna Milewska - Wilk.

X