0
  • Brak produktów w koszyku.

Hanna Milewska-Wilk
Jak wygląda oferta z rynku pierwotnego w największych miastach?
Czy rzeczywiście prawie wszystkie mieszkania się wyprzedały i jakie są ceny?
Zapraszamy na Targi, na nasze stoiska i wykłady o najmie mieszkań!
Co weekend od połowy lutego spotykamy się z odwiedzającymi Targi prezentujące rynek mieszkań od deweloperów. Wiele osób szuka dla siebie już nie pierwszego, ale drugiego, większego mieszkania, i zastanawiają się jednocześnie, co zrobić tym mniejszym?
Jak wybrać lokal ustawny, wygodny, w dobrym miejscu, pasujący do naszych obecnych przyzwyczajeń?
Wiele pytań można mieć przychodząc na Targi, i znaleźć tam sporo odpowiedzi.
Mieszkanicznik jest w strefie porad, będzie można porozmawiać z doświadczonymi członkami stowarzyszenia o tym, jak najem wygląda od strony właściciela, w codziennej praktyce. Nasi liderzy prowadzą wykłady i warsztaty dotyczące najmu, w wyznaczonych salach wykładowych, a treść zainteresuje wszystkich, którzy mają coś z najmem wspólnego: są najemcami, zastanawiają się nad wynajęciem swojego mieszkania, chcą się lepiej zorganizować w najmie. Umowa najmu zawsze potrzebuje dwóch stron, wiedza o najmie jest potrzebna i młodszym, i starszym.
A same targi to dużo ciekawych zagadnień: czy deweloperzy przestawiają się ma mieszkania wykończone i gotowe? Co z nowinkami technologicznymi w mieszkaniach, czy są i czemu mogą służyć? Jakie są trendy we wnętrzach i ogólnie w projektowaniu rozkładów i wyposażenia? Czy lepszy dom, szeregowiec czy mieszkanie w bloku? Do tego jak zawsze usługi finansowe, prawne, ogólne trendy na rynku.
Zapraszamy na targi Mieszkanowi.pl, pierwszy będzie Wrocław, już 16-17 lutego, w kolejny lutowy weekend Warszawa, a w marcu Poznań(pierwszy weekend 2-3 marca), Kraków (9-10 marca) i Łódź (30-31 marca). Wszystkie informacje, adresy i szczegóły dotyczące wystawców, dojazdów i parkingów na stronie organizatora  https://www.mieszkaniowi.pl/.

Oceń ten wpis
X