• Brak produktów w koszyku.

Rekordowe Targi Mieszkań i Domów

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Poznański rynek nieruchomości wpisuje się w ogólnopolski trend rekordowej sprzedaży mieszkań. Polacy coraz częściej rezygnują z mniej - niż w ostatnich latach - efektywnych form inwestycyjnych: lokat, funduszy inwestycyjnych i giełdy, a za wypłacone pieniądze kupują mieszkania. Bicie kolejnych rekordów sprzedaży będzie trudne: pierwszy kwartał tego roku był najlepszy pod względem sprzedaży w historii rynku deweloperskiego w Polsce, dlatego powinniśmy spodziewać się spadków rzędu chociaż kilku procent. Tak zresztą stało się w II kwartale tego roku w większości polskich miast. W Poznaniu spadek ten był największy, bo aż o 26% w porównaniu z poprzednim kwartałem. (dane na podstawie raportu REAS). Czy to stały trend czy konieczna chwila oddechu po wyjątkowym pod względem sprzedaży początku roku? Nadchodzące Targi Mieszkań i Domów zdają się nie potwierdzać wyhamowania sprzedaży: mają to być największe targi mieszkaniowe w Poznaniu w historii tego organizatora.

Udział w wydarzeniu, które odbędzie się 9 i 10 września w hali nr 3 MTP, potwierdziło już prawie 150 firm. Oprócz bogatej oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu. – Bardzo cieszy nas fakt, że jesteśmy pierwszym wyborem dla osób szukających mieszkania. Kupujący wiedzą, że nasze targi to pełny przegląd oferty rynku i możliwość obejrzenia inwestycji najważniejszych deweloperów działających na rynku poznańskim W tym sezonie będą to m.in. Ronson, Ataner, Agrobex, Echo Investment, Nickel Development, Atal – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody oraz zagrać w planszową grę targową. Na najmłodszych tradycyjnie już czekać będzie plac zabaw z balonowym zoo, malowaniem twarzy i kącikiem plastycznym.

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e-bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie www.mieszkaniowi.pl.

Targi Mieszkań i Domów 9-10 września 2017 r.
sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00 MTP, hala nr 3 ul. Głogowska 14, Poznań

O organizatorze:
Nowy Adres SA – dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych „Forum Rynku Nieruchomości”, „Polski Rynek Mieszkaniowy” oraz „Biurowce w Polsce”, a także Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców” oraz wydawcą serii albumów „Biurowce w Polsce” i licznych katalogów inwestycji mieszkaniowych. Od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Więcej informacji:
Karolina Rosińska krosinska@nowyadres.pl M: +48 795 550 433
www.mieszkaniowi.pl
www.mieszkaniowi.pl/dla-mediow/

X