• Brak produktów w koszyku.
Zapraszamy na FORUM BRANŻOWE i seminarium nt. bezpieczeństwa Mieszkań. Dla członków SM wstęp bezpłatny!

Stowarzyszenie Dom Bezpieczny organizuje seminarium na temat bezpieczeństwa mieszkań. Specjaliści z zakresu bezpieczeństwa przedstawią zagadnienia zarządzania dostępem i uprawnieniami klucza, obowiązków prawnych właścicieli mieszkań oraz obowiązkowych przeglądów, a także wymogi rynku i inwestorów w zakresie bezpieczeństwa nowych mieszkań deweloperskich. W końcu każdemu zależy zarówno na zabezpieczaniu naszych lokali, jak i komforcie oraz bezpieczeństwie najemców. 

Organizatorzy serdecznie zapraszają także na Wystawę Innowacji. Obędzie się ona w dniach 3-6 października w trakcie targów Warsaw Home/Warsaw Build w Nadarzynie. Zostaną tam zaprezentowane najnowsze rozwiązania ze świata stolarki. W tym 2 światowe i 5 krajowych premier (m.in. okno produkujące prąd dzięki szybie fotowoltaicznej, drzwi tarasowe z ukrytym napędem, okno dachowe sterowane smartfonem).

Aby zagwarantować sobie uczestnictwo w tym wydarzeniu prosimy o potwierdzenie obecności na stronie www.Forumbranzowe.com/bilety/ .

W celu odebrania specjalnego, BEZPŁATNEGO BILETU WSTĘPU wyłącznie dla Mieszkaniczników! Wystarczy w rubryce "Nazwa biura" wpisać MIESZKANICZNIK, a otrzymają Państwo bilet wstępu i zaproszenie na pyszną kawę.

X