Serdecznie zapraszamy do udziału w panelach podczas targów Warsaw HOME! W dniu 4 października 2019 r. w godz. 10:15 - 11:15
Stowarzyszenie Dom Bezpieczny organizuje seminarium na temat bezpieczeństwa mieszkań. Specjaliści z zakresu bezpieczeństwa przedstawią zagadnienia zarządzania dostępem i uprawnieniami klucza, obowiązków prawnych właścicieli mieszkań oraz obowiązkowych przeglądów, a także wymogi rynku i inwestorów w zakresie bezpieczeństwa nowych mieszkań deweloperskich. W końcu każdemu zależy zarówno na zabezpieczaniu naszych lokali, jak i komforcie oraz bezpieczeństwie najemców. 

Organizatorzy serdecznie zapraszają także na Wystawę Innowacji, która odbędzie się w dniach 3-6 października w trakcie targów Warsaw Home/Warsaw Build w Nadarzynie. Zostaną na niej zaprezentowane najnowsze rozwiązania ze świata stolarki, w tym 2 światowe i 5 krajowych premier (m.in. okno produkujące prąd dzięki szybie fotowoltaicznej, drzwi tarasowe z ukrytym napędem, okno dachowe sterowane smartfonem).

Aby zagwarantować sobie uczestnictwo w tym wydarzeniu prosimy o potwierdzenie obecności na stronie www.Forumbranzowe.com/bilety/ w celu odebrania specjalnego, BEZPŁATNEGO BILETU WSTĘPU wyłącznie dla Mieszkaniczników! Wystarczy w rubryce ?Nazwa biura? wpisać MIESZKANICZNIK, a otrzymają Państwo bilet wstępu i zaproszenie na pyszną kawę.