• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników dnia 8 listopada (czwartek) w godzinach 17.30-24.00 .
Spotkanie oddziału Wrocław, gość specjalny dr Maciej Dutko Właściciel Grupy Dutkon.pl

Spotkanie odbędzie się w
BEST WESTERN PLUS Q Hotel Wrocław
ul. Zaolziańska 2, 53-334 Wrocław
Prelekcję wygłosi :
Maciej Dutko  - 7 błędów które zabijają Twoja sprzedaż! 
Poruszany zakres tematyczny :
"Nieruchomościowe seppuku" 7 najczęstszych błędów w ofertach sprzedaży/najmu, które powodują, że internauci w panice szukają  krzyżyka do zamknięcia okna. Nasz wykładowca, każdego miesiąca przegląda min. kilkaset różnych ofert i z przerażeniem widzi, jak potworne, a zarazem banalne i łatwe do usunięcia błędy popełniają sprzedawcy (pośrednicy, deweloperzy, fliperzy). I bynajmniej nie chodzi tylko o fatalne zdjęcia - to też, ale jest cała masa pułapek i grzechów, które warto ludziom uświadomić. Dość powiedzieć, że on sam, jako dość niecierpliwy (a więc przeciętny) klient zamykam ofertę nieruchomości zwykle w ciągu 10-12 sekund od otwarcia; prelegent pokaże nam, które elementy i diaboły są odpowiedzialne za tak szybką ucieczkę klientów i jak je skutecznie wyeliminować, by nie psuły sprzedaży.
Kilka słów o prelegencie:
dr Maciej Dutko - przedsiębiorca, inwestor, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek (m.in. "Targuj się! Zen negocjacji""Efekt tygrysa"). Pomysłodawca i koordynator najważniejszej książki w polskim e-commerce "Biblia e-biznesu".
Wykładowca w kilkunastu uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskich szkoleń "E-biznes do Kwadratu" oraz "Zen obsługi klienta". Felietonista Onet.pl (do 2015), Mensis.pl, "Magazynu Online Marketing".
Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl. Z powodu pasji do tropienia i zwalczania szkodników, które psują e-sprzedaż, nazywany "doktorem Housem (a przez złośliwców - Magdą Gessler) polskiego internetu". Propagator etyki w marketingu.
Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej. Laureat nagrody von Misesa za promowanie idei wolnego rynku.
============================
Oprócz tego jak zwykle: ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród pierwszych 20 osób które zapiszą się przez link na spotkanie. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę w kalendarzu.
Agenda spotkania wygląda następująco:

  • 30-18.00 Rejestracja, netłorking, przywitanie gości, ogłoszenia
  • 10-19.20 Prelekcja - Maciej Dutko  cz.1
  • 19:20-19:40 Przerwa - losowanie nagrody książkowej (dla osób zarejestrowanych przez link poniżej) Przerwa kawowa , netłorking
  • 40-20:30 Prelekcja - Maciej Dutko  cz.2
  • 21:00 Zakończenie części oficjalnej, ogłoszenia  etc.
  • 21:00 -24:00 Cześć nieoficjalna.. piwko... netłorking to już w restauracji (restauracja w tym samym hotelu co sala na parterze)

Jak wziąć udział :
Członkowie Stowarzyszenia
 zainteresowani wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o przejście na stronę CRM Mieszkanicznika  zalogowanie się a następnie wyszukanie Wydarzenia , zarejestrowanie się oraz płatność przelewem 10zł (gotówką przed spotkaniem 20zł)
Osoby nie będące członkami proszę kliknąć w link https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/info&reset=1&id=60
Osoby które nie są członkami Stowarzyszenia za wstęp płacą przelewem 50zł. (płatność w gotówce przed spotkaniem 100zł)
Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu 48h od spotkania wstąpić w szeregi Stowarzyszenia  opłata w wysokości 50zł za spotkanie zostanie zaliczona na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
By mieć miejsce na sali KAŻDY musi się zarejestrować. 
UWAGA REJESTRACJĘ I OPŁATY PRZELEWEM NA SPOTKANIE ZAMYKAMY W DNIU SPOTKANIA O GODZINIE 12:00. 
Nie masz pewności czy Twoja składka jeszcze obowiązuje? zaloguj się na stronie https://crm.mieszkanicznik.org.pl i sprawdź lub zadzwoń do biura Stowarzyszenia:  +48731400813
 
Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek
6 6 4  7 0 3   5 5 3
Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik

X