0
  • Brak produktów w koszyku.
mieszkanicznik Wrocław - 28.09.2023 - Analiza Księgi Wieczystej oraz biały wywiad na podstawie wybranych nieruchomości - Adam Florczak

Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez oddział stowarzyszenia Mieszkanicznik we Wrocławiu w dniu 28 kwietnia (czwartek) w godzinach 17.30-24.00 .
Jan Gisterek przedstawi prelekcję: "Nieruchomości? Co mogłoby pójść nie tak?"

Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu w:
budynek OVO hotel Doubletree by Hilton Wroclaw

Prelegent

Jan Gisterek (profile na : FB)
z tematem: "Nieruchomości? Co mogłoby pójść nie tak?"

Jan Gisterek - aktywny inwestor. Nie lubi rutyny i kocha wyzwania. Biznes zafascynował go już w wieku kilkunastu lat, kiedy tylko runęła żelazna kurtyna.
Pomimo kilku prac na etacie, nigdy nie czuł się na nim pewnie.
Nieruchomościami zajął się w 2014 r. W tym czasie kupował je na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał, wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami. Obecnie obsługuje ponad 100 własnych i zarządzanych umów z najemcami. Jego spółki oprócz zarządzania handlują mieszkaniami i kamienicami. Lubi problemy prawne i przypadki beznadziejne - dzicy lokatorzy, udziały... Nieruchomości są jego drugą kompetencją ekspercką, którą zdobył jako samouk.
Biznesy: GR8 RENT, GR8 CASH, Korsarze, CenyNajmu.pl, Konstytucji65
Jego główne dwa motta życiowe:
Sukces to nie miejsce do którego dążysz, to droga, którą zmieszaszku przyszłości.
Życie jest jak supermarket - możesz z niego brać cokolwiek zechcesz.

Lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Bielsku-Białej, współautor książki "Wszystkie drogi prowadzą do... nieruchomości"
Prywatnie: Szczęśliwy mąż, ojciec 4 dzieci. Mieszka w Oświęcimiu, lubi spędzać czas wolny z rodziną, grami komputerowymi i za kółkiem.

O czym będzie na szkoleniu:

Obecnie, poza najmem i flipami zajmuję się trudnymi przypadkami. Ale najtrudniejsze przypadki, zrodziły się z czystych, łatwych, prostych i bezpiecznych deali. Zazwyczaj... nic nie zapowiadało horrorów, jakie się wydarzyły.

Biznes szkoleń nieruchomościowych, rozkwitł w ostatnich latach w naszym kraju. Z każdego miejsca w social mediach, wyskakują nam handlarze złudzeń - niczym sprzedawcy samochodów z amerykańskich filmów. Zawsze z
przyklejonym, często sztucznym uśmiechem, nienagannie ułożonymi włosami i aparycją wazeliniarza. Nęcą nas łatwymi pieniędzmi oraz niesamowitym stylem życia. Czasami - naprawdę - aż strach otworzyć lodówkę. Jeszcze
"pół biedy", jeśli to ludzie, którzy na nieruchomościach "zjedli zęby". Niestety, niektórzy z nich, uczą  rzeczy, których sami nigdy nie zrobili, albo zrobili tylko 2-3 razy. Mamy też "gwiazdora", który pisząc książkę dla hajsu, kopiował fora internetowe...  Jak myślisz, jaką wizję może Ci sprzedać taka osoba?

Życie jednak pokazuje, że czasami wcale nie jest tak różowo... Morderstwa, rozboje, samobójcy, oszuści, psychicznie chorzy, alkoholicy w ciągu, narkomani, psychopaci, karierowicze, cwaniaki, kleptomani, znienawidzeni przez siebie kochankowie, czy też ekipy budowlane, które często nazywam Ufoludkami... Lista jest długa. To czarna strona biznesu nieruchomościowego, o której nikt nic nie mówi. Wypacynkowani szkoleniowcy? Nabierają wody w usta, a mało kto publicznie powie/napisze coś więcej o problemach.

Jako człowiek walący prosto z mostu, szczery, łamiący tabu i status quo, zapraszam do przedstawienia. Przestawienia, na którym uchylę rąbka tajemnicy, o czarnych przypadkach z czarnej listy, z jakimi przyszło mi się zmierzyć. Oczywiście, takie przypadki nie są codziennością, ale statystyka działa bezlitośnie na każdym froncie. Każdego dnia, rośnie prawdopodobieństwo, że coś nie tak, może się zdarzyć i w Twoim biznesie... Pamiętaj - jeśli chcesz nadal żyć w sielankowej wizji cudownego, bezpiecznego i łatwego biznesu nieruchomościowego - zostań lepiej w domu... Po tym wieczorze, już nigdy Twoje postrzeganie nieruchomości nie będzie takie samo...

Agenda spotkania:

  • 17:30 – 18:00 Rejestracja i networking
  • 18:00 – 18:15 Wstęp, ogłoszenia i sprawy organizacyjne
  • 18:15 – 19:20 Jan Gisterek cz.1 "Nieruchomości? Co mogłoby pójść nie tak?"
  • 19:20 - 19:40 Networking przerwa
  • 19:40 – 20:30 Jan Gisterek cz.2 "Nieruchomości? Co mogłoby pójść nie tak?"
  • 20:45 – 21:00 Zakończenie spotkania oficjalnego
  • 21:00 - 01.00 netłorking, dalsza integracja, wymiana kontaktów, budowanie relacji

ZAPISY I CENA ZA SZKOLENIE:

(WCZESNA REJESTRACJA)
35 zł Członkowie (cena przy rejestracji i płatności on-line)
100zł Nieczłonkowie  (cena przy rejestracji i płatności on-line)

UWAGA od godziny 15:00 w dniu spotkania ceny są wyższe i wynoszą:  członkowie 70zł, nieczłonkowie 150zł

Jak wziąć udział?

Osoby niezrzeszone
Link do rejestracji dla gości:  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/info/?reset=1&id=813

Prosimy o wypełnienie formularza i dokonanie płatności.

Członkowie

Aby dokonać rejestracji na spotkanie prosimy zalogować się w naszym CRM:  https://bit.ly/3tprUsy

A następnie w zakładce "wydarzenia" należy wybrać rejestrację na spotkanie.
Uwaga! należy ustawić nowe hasło. Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia.
Logowania na stronie Mieszkanicznika i w CRM są oddzielne.

 

By mieć miejsce na sali KAŻDY musi się zarejestrować. REJESTRACJE ON-LINE zamykamy o g. 18:00 w dniu spotkania. Po tej godzinie można dołączyć już tylko opłacając spotkanie gotówką bezpośrednio przy wejściu.
======================

Nie masz pewności czy Twoja składka jeszcze obowiązuje? zaloguj się na stronie https://www.mieszkanicznik.org.pl/ i sprawdź lub zadzwoń do biura Stowarzyszenia:  +48731400813

 

Kacper Kaczmarek

tel. +48664703553
Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
wroclaw@mieszkanicznik.org.pl

 

Oceń ten wpis
X