• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematem nieruchomości, na kolejne spotkanie kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Tradycyjnie pierwszy wtorek miesiąca, 6 listopada 2018 w hotelu DAL - Piotrkowska 12, p.1 sala A, godz. 17:30
Temat spotkania: "VAT w nieruchomościach - czyli jak korzystnie rozliczać podatki"
Gośćmi naszego spotkania będą: Grzegorz Grabowski oraz Marek Golec - wieloletni praktycy najmu, eksperci w obszarze rozliczeń z najemcami i rozliczeń podatku od najmu. Grzegorz jest autorem bloga www.wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych z rozliczaniem wynajmu. Razem z Markiem prowadzą biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze rynku nieruchomości (www.wynajmistrz.pl/biuro). Przeprowadzili też wiele szkoleń i wykładów na temat opodatkowania najmu, podnajmu i handlu mieszkaniami.
Jeżeli dotarłeś do tego miejsca to znaczy że, interesujesz się nieruchomościami! I ŚWIETNIE! Chciałbym Cię zaprosić do kontaktu. Jeżeli jesteś osobą pracującą w branżach związanych z nieruchomościami, agentem ubezpieczeniowym, osobą zajmującą się udzielaniem pożyczek, prawnikiem specjalizującym się w nieruchomościach lub architektem czy budowlańcem. A może posiadasz nieruchomość pod wynajem lub masz zamiar kupić nieruchomości w celu zarobkowym? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!
Jednym z głównych celów stowarzyszenia jest zrzeszenie osób związanych z branżą nieruchomości, tak aby te osoby mogły wzajemnie siebie wspierać na co dzień w swoim biznesie. Nasze Stowarzyszenie organizuje szkolenia tematyczne oraz spotkania z ekspertami, z którymi członkowie stowarzyszenia będą mogli wymieniać swoje doświadczenia, zdobywać nowa wiedzę oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe.
10 powodów dlaczego warto być z nami, dla nowych osób:
https://mieszkanicznik.org.pl/10-powodow/
15 powodów dlaczego ludzie zostają z nami na lata:
https://mieszkanicznik.org.pl/15-powodow/
Dzięki Stowarzyszeniu zaoszczędzisz lub unikniesz kosztownych błędów podczas inwestowania! Uzyskasz korzystny kredyt lub dostęp do okazji i tym samym zwiększając stopę zwrotu z inwestycji!
Będziesz miał dostęp do sprawdzonej ekipy budowlanej lub remontowej! Sprzedasz nieruchomość lub znajdziesz na nią finansowanie!
To wszystko jest w zasięgu twojej ręki jeśli tylko przyjdziesz na nasze spotkanie, na którym spotkasz specjalistów z wyżej wymienionych dziedzin. Jesteś specjalistą? To tym bardziej jest to miejsce dla ciebie, gdzie możesz znaleźć potencjalnych partnerów i klientów. Biznes robi się z ludźmi, bo to ludzie tworzą biznes. Na każdym spotkaniu jest ktoś nowy, a stali członkowie często przychodzą na każde z nich, bo wiedzą, że tu dowiedzą się o najnowszych okazjach, kwestiach prawnych, zdobędą wiedzę oraz rozwiązanie swoich problemów.
Bądź koniecznie z nami! Wiedza i kontakty które pozyskasz będą, niezbędne w drodze do Twojej wolności finansowej!
UWAGA! Na każdym spotkaniu losujemy wartościowe nagrody dla uczestników!
KOSZT
- BEZPŁATNIE dla Członków Stowarzyszenia z opłaconą składką, rejestracja jest wymagana! Link poniżej:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdX6lejvj_-iipBqxTl4h_Q4j6LIsZ-keD_N9zc02FhZDE_Qg/viewform
Dla osób niebędących Członkami Stowarzyszenia:
- 30 zł płacąc przelewem, rejestracja również jest wymagana. Linki poniżej:
https://secure.tpay.com/?h=ffcd138d63899f8bd9bc394336208c67fb083dd8
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdX6lejvj_-iipBqxTl4h_Q4j6LIsZ-keD_N9zc02FhZDE_Qg/viewform
- 50 zł płacąc gotówką w dniu wydarzenia, dlatego warto rejestrować się na spotkanie i opłacić je wcześniej.
Osoby które zapłacą a nie dokonają rejestracji, nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu. Jeżeli opłacasz spotkanie znajomemu lub innej osobie z którą chcesz przyjść, koniecznie poproś ją o rejestrację przez formularz. Jeśli w ciągu 48h zdecydujesz się zostać członkiem stowarzyszenia, kwota 30 zł będzie zaliczona na poczet wpisowego.
W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które zarejestrują się do godziny 12:00 w dniu spotkania.
PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ :)
MIEJSCE
Spotkanie odbędzie się w hotelu DAL w Kielcach, przy ul. Piotrkowskiej 12, p. 1, sala A.
AGENDA SPOTKANIA
17:30 - 17:45 Rejestracja i networking
17:45 - 18:00 Wstęp i sprawy organizacyjne
18:00 - 19:00 Grzegorz Grabowski, Marek Golec- "Podatki w nieruchomościach" cz. 1
19:00 - 19:15 Przerwa na networking
19:15 - 20:15 Grzegorz Grabowski, Marek Golec- "Podatki w nieruchomościach" cz. 2
20:15 - 21:00 Zakończenie spotkania, networking, after party.
--
Piotr Sokół
Lider kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik
tel. 574 721 130
kielce@mieszkanicznik.org.pl
 

X