0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 października w budynku DomKultury"Bakara" przy ul. Różana 4-6, 53-227 Wrocław, w godzinach 18.30-20.00.

W tym miesiącu zapraszamy Was na spotkanie oraz prezentację, którą poprowadzi Radosław Rup. Poruszany będzie temat: nietypowe podejścia do inwestycji, negocjacje z deweloperem - zakup kilku mieszkań, kupno od syndyka etc.

Oprócz tego jak zwykle: ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród osób na spotkaniu. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę 23 października do swojego kalendarza.

Agenda spotkania październikowego wygląda następująco:
18.30-18.45 Rejestracja i networking
18.45-19.00 Krótka prezentacja Stowarzyszenia dla nowych osób
19.00-20.00 Prelekcja - Radosław Rup - "Śląskie Inwestycje czyli maratoński bieg po Aglomeracji, w której zabawa w nieruchomości ma sens i przynosi ponadprzeciętne zyski".

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. (Ułatwia nam to BARDZO organizację spotkania) . Członkowie Stowarzyszenia (z opłaconą składką) mają wstęp za 5zł, pozostałe osoby za wstęp płacą 20 złotych. (zachęcam zatem do wstąpienia w nasze szeregi jeszcze przed spotkaniem - by mieć wstęp tylko za 5zł.) . Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona , więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Płatność pobierana będzie przed spotkaniem.
https://docs.google.com/forms/d/1y4xAHDQu-PG7KHX37LAOMgvOatJoGse6TBPR6dNKylE/viewform?usp=send_form

Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek
ekspert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
T. 664 703 553

Oceń ten wpis
X