• Brak produktów w koszyku.

Cześć Mieszkanicznicy,   
Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie w Warszawie. W związku z majowym długim weekendem spotykamy się tym razem w drugi wtorek miesiąca, 8 maja 2018  od godz 18:00 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji). "SCSK Żurawia" znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.
W tym miesiącu mamy dla Was arcyciekawy temat: Automatyzacja wynajmu - "buzzword" - Czy konieczność? Trendy i ich konsekwencje czyli co, czy i jak automatyzować w wynajmie.
Naszym gościem i prelegentem będzie Piotr Dybiec,  Członek Zarządu Stowarzyszenia od 2016 roku, który inwestuje w nieruchomości mieszkaniowe na wynajem krótko- i długoterminowy. Z wykształcenia magister inżynier telekomunikacji. W okresie ostatnich kilku lat zaangażowany w uruchamianie kilku projektów start-upowych. Jest m.in. zwycięzcą konkursu Smart City Challenge 2015 w Polsce oraz laureatem Orange BIHAPI 2015. Współzałożyciel i prezes spółki 4xA Sp. z o.o. realizującej start-upowy projekt pinmaster.net związany z branżą nieruchomości.
Miło nam również poinformować, że Partnerem majowego spotkania będzie blog Wynajmistrz.pl, występujący tym razem również jako organizator szkolenia:  "Jak zarabiać na wynajmie krótkoterminowym", które odbędzie się 16 czerwca 2018 roku w Warszawie. Więcej informacji o szkoleniu: http://wynajemnadoby.pl/
Dla wszystkich osób zainteresowanych szkoleniem mamy specjalną zniżkę 50zł na hasło:  MIESZKANICZNIK, należy je wpisać w rubryce kod zniżkowy dokonując płatności za szkolenie.
Podczas prezentacji Piotra poruszone zostaną m.in. następujące zagadnienia:

  1. Automatyzacja wynajmu - co to takiego?
  2. Skoro biznes się kręci, to czy warto coś zmieniać?
  3. Ewolucja usług wynajmu - dokąd zmierzamy?
  4. "Click distance" - co to jest i jak zmieni e-usługi
  5. Jak wzmocnić pozycję własnej marki?
  6. Obszary i możliwości automatyzacji oraz przykłady automatyzacji

 Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się minimum dzień wcześniej do godziny 12 w południe. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.
Agenda spotkania:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.15-19.30 Przerwa
19.30-20.45 Piotr Dybiec - prezentacja i pytania
po. 20.45 
networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja
Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 50 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zastania członkiem stowarzyszenia w ciągu 24 godzin po spotkaniu). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 80 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
FORMULARZ REJESTRACYJNY
REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!
Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 7 maja do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.
P.S. Uwaga, Uwaga !!!  Transmisja  z  warszawskiego spotkania Mieszkaniczników.
Dla osób które z różnych powodów nie mogą być na spotkaniu w dniu 08.05.2018 przeprowadzimy również odpłatną transmisję na żywo ze spotkania.
Transmisja ze względu na koszty jej zorganizowania będzie odpłatna dla wszystkich, również członków Mieszkanicznika i tylko osoby, które dokonają opłaty otrzymają link z dostępem, koszt transmisji 40 PLN.
Osoby, które wykupią dostęp do transmisji LIVE otrzymają również nieograniczony czasowo dostęp do nagrania z transmisji!
Zainteresowane osoby mogą dokonać płatności poprzez link poniżej:
LINK: TRANSMISJA
Masz pytania/uwagi dotyczące transmisji? Napisz do nas: transmisje@mieszkanicznik.org.pl

Zapraszamy,

Pozdrawiam
Robert Kuliga
Lider oddziału w Warszawie

X