• Brak produktów w koszyku.

Witajcie,
Zapraszam serdecznie na listopadowe spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, tzn. 8 listopada 2016 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji). Naszym gościem w tym miesiącu będzie Daniel Siwiec inwestor i przedsiębiorca.

Swój pierwszy milion zarobił w wieku dwudziestu sześciu lat już po trzech latach inwestowania w nieruchomości zaczynając bez doświadczenia i własnych środków. Zbudował firmę BIG CITY BROKER jedną z największych firm zajmujących się obrotem nieruchomości na Lubelszczyźnie. Absolwent kursów CCIM nazywanych „doktoratem z komercyjnego rynku nieruchomości”. Specjalizuje się w kreatywnych modelach inwestowania, w oparciu o rożnego rodzaju dźwignie. Aktualnie jest właścicielem kilkunastu spółek, poprzez które realizuje projekty deweloperskie budowy mieszkań oraz hurtowo skupuje nieruchomości na rynku wtórnym. 

Daniel Specjalizuje się w kreatywnych modelach inwestowania, w oparciu o różnego rodzaju dźwignie i o tym właśnie opowie podczas swojej prezentacji. Dowiecie się także m.in. na czym polega finansowanie przez właściciela, co to jest downsizing i jak może on podnieść opłacalność inwestycji w najem oraz jak można zoptymalizować zyski dzięki spółkom.

Podczas spotkania swoją najnowszą ofertę dotyczącą inwestycji na Pradze Południe, która dostępna będzie w przedsprzedaży ze specjalnymi upustami wyłącznie dla członków stowarzyszenia przedstawi nowy partner stowarzyszenia Grupa Inwest.

Oprócz tego jak zwykle: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście poniżej)

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Prezentacja- Daniel Siwiec
ok. 20.30 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji Natu (ul. Nowogrodzka 20)

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia) Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 8 listopada do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga Lider oddziału w Warszawie

X