• Brak produktów w koszyku.

Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty !!! Zapraszam serdecznie na jedyne w swoim rodzaju i jak zawsze wyjątkowe spotkanie warszawskich Mieszkaniczników, które odbędzie się tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 4 kwietnia 2017 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

Pierwsze wiosenne spotkanie poświęcimy w dużej cześci tematyce najmu krótkoterminowego, nowej strategii wynajmowania, która również u nas cieszy się coraz większą popularnością. Praktyczną wiedzą w tym temacie podzieli się z nami Tomasz Burcon, fotograf z pasją, lider oddziału pomorskiego stowarzyszenia i właściciel portalu possession.pl zajmującego się najmem krótkoterminowym.

Na spotkaniu dowiesz się m.in: na czym polega najem krótkoterminowy, ile można na tym zarobić, czy można go łączyć z innymi formami najmu, jakie nieruchomości najlepiej nadają sie do tego typu działalności, jak remontować i wyposażyć takie mieszkania, na czym polega obsługa najmu krótkoterminowego, a to tylko niektóre z kwestii jakie zostaną poruszone.

Oprócz tego jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się dostatecznie wcześnie (info w tekście poniżej)

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-19.15 przerwa
19.15-20.45 Tomasz Burcon- prezentacja
po. 20.45 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 50 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY 

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 4 kwietnia do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam wiosennie :),
Robert Kuliga

Lider oddziału w Warszawie

X