• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy!

Czy czasami wydaje się Wam, że rozmowa z pracownikami banków jest jednostronna i słyszycie, że teoretycznie to możecie się nie zgodzić na wybrane zapisy umowy, jednak jest to szablon umowy i nie da się go zmienić? Jeśli nie zgadzacie się na taką sytuację i chcecie walczyć o własne interesy w kontaktach z bankami zapraszam na naszą lipcową prezentację, podczas której nasz prelegent adw. Piotr Terlecki powie nam jak pozwać Bank oraz przedstawi nam analizę możliwości dochodzenia roszczeń przez kredytobiorców hipotecznych (ze szczególnym uwzględnieniem kredytów w CHF).

Wszystkich zainteresowanych tematem możliwości dochodzenia roszczeń przez klientów banków zapraszamy na kolejne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się we wtorek 7 lipca 2015 w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji). "SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Piotr Terlecki  jest adwokatem specjalizującym się w sprawach cywilnych, nieruchomościowych, spółdzielczych, budowlanych, konsumenckich i upadłościowych. Doradzał pokrzywdzonym konsumentom, m.in. w sprawie uznania klauzul umownych za niedozwolone. Jest pełnomocnikiem Rzecznika Praw Konsumentów w postępowaniu grupowym, które jako jedno z pierwszych w Polsce zostało przyjęte do rozpoznania w trybie art. 10 ustawy. Reprezentuje pokrzywdzonych także w dwóch innych postępowaniach grupowych.

Zakres prezentacji:
- Wprowadzenie
- Przesłanki pozwu
- Status konsumenta
- Kwestia przedawnienia
- Kontrola abstrakcyjna klauzul
- Kontrola incydentalna klauzul
- Popularne klauzule abuzywne
- Sposoby dochodzenia roszczeń: indywidualnie, czy grupowo?
- Wybrane kazusy opisywane w mediach

Agenda spotkania: 1
8.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Piotr Terlecki - „Jak pozwać Bank? Analiza możliwości dochodzenia roszczeń przez kredytobiorców hipotecznych (ze szczególnym uwzględnieniem kredytów w CHF)”
20.30-21.00 Networking

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!! Wśród wszystkich osób, które do dnia 7 lipca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Anna Bryzek Zastępca Lidera oddziału warszawskiego

X