• Brak produktów w koszyku.

Cześć Mieszkanicznicy,   

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie w Warszawie, tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 6 marca 2018  w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

W tym miesiącu porozmawiamy o tym Czy warto inwestować w zabytkowe budynki, prezentację poprowadzi Robert Kuliga, aktywny inwestor z ponad 10 letnim doświadczeniem w nieruchomościach, Wiceprezes Stowarzyszenia i Lider oddziału warszawskiego.

Z praktycznej opartej na przykładach prezentacji dowiecie się  m.in. o tym:

- jak sprawdzić czy inwestycja w taki budynek ma sens
- jakie ryzyka trzeba wziąć pod uwagę inwestując w zabytkowe  budynki
- omówimy proces inwestycyjny i jego uczestników przy remontach całych obiektów
- jakich błędów unikać
- na co zwrócić szczególną uwagę podpisując umowy z architektem, inspektorem nadzoru i wykonawcą

- czy warto przygotować harmonogram i przedmiar robót oraz kosztorys inwestorski

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się minimum dzień wcześniej do godziny 12 w południe.

Informujemy jednocześnie, że w związku z nawiązaną współpracą partnerską z siecią sklepów remontowo-budowlanych BRICOMAN na spotkaniu będzie przedstawiciel pan Adam Kopeć, który osobom zainteresowanym wydawać będzie karty rabatowe. Informacja o rabatach dostępna jest tu.

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking

18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody, Prezentacja oferty specjalnej na zakup pokoi hotelowych - firma Arche

19.00-19.15 Przerwa

19.15-20.45 Robert Kuliga - prezentacja i pytania

po. 20.45 networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 70 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 5 marca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

 

X