• Brak produktów w koszyku.

Witaj,
Serdecznie zapraszam Cię na pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik", które odbędzie się już w środę 5 września od godz. 18:00!
Na spotkaniu poruszony zostanie temat zarządzania nieruchomościami na wynajem oraz podnajmu. Na czym każda z tych opcji polega, jakie ma zalety, jakie ryzyka, co sprawa, że są korzystne?
Porównanie:
- podpowiadające właścicielom nieruchomości, którzy otrzymują różne oferty i nie wiedzą którą wybrać
- oraz wskazujące firmom, które działają w branży nieruchomości i nie wiedzą który model działalności wybrać
W programie: podatki, zapisy w umowach, zakres możliwości, praw i obowiązków właściciela, inwestora i zarządcy, czas współpracy i możliwości jego skrócenia poprzez wypowiedzenia umów, a na dodatek przypadki losowe i ich wpływ na dalsze trwanie umów!
Podpowiadamy i obalamy mity!
PRELEGENT
Hanna Milewska-Wilk - ekspert Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik". Pracuje dla Stowarzyszenia już od ponad trzech lat, jest doświadczonym redaktorem i analitykiem: pisze teksty o sprawach bieżących oraz uniwersalne porady, świetnie zna rynek najmu: analizuje dane i tworzy raporty o najmie. Czynnie działa zgodnie z misją Stowarzyszenia: szuka organizacji, które wesprą nas w cywilizowaniu rynku, propaguje działalność całego Stowarzyszenia i wspiera lokalne oddziały. Jest doświadczonym mówcą i negocjatorem, występuje na konferencjach i pracuje w najróżniejszych komisjach i projektach, gdzie niezbędna jest reprezentacja rynku najmu: i w zakresie konkretnej wiedzy, i naszego stanowiska co do rozwiązań przyszłych. Zbiera ciekawe pytania.
Już teraz możesz zadać naszemu prelegentowi również inne pytanie! Napisz jaki aspekt zarządzania czy podnajmu nieruchomości najbardziej Cię interesuje, a na pewno zostanie to poruszone w trakcie prezentacji - wyślij maila z pytaniem na adres: czestochowa@mieszkanicznik.org.pl.
MIEJSCE
Spotkanie odbędzie się w salce wykładowej na drugim piętrze Domu Handlowego KWADRATY w Częstochowie przy Al. Wolności 1/3.
AGENDA SPOTKANIA
18:00 - 18:30 Rejestracja i networking
18:30 - 18:45 Wstęp i sprawy organizacyjne
18:45 - 20:45 Prelekcja (z przerwą w trakcie)
20:45 - ... Networking i dalsza integracja
KOSZT
BEZPŁATNIE dla członków Stowarzyszenia z opłaconą aktualną składką
Dla osób niebędących członkami stowarzyszenia:
- 30 zł płatne podczas rejestracji przez Internet
- lub 60 zł płatne gotówką w dniu wydarzenia
REJESTRACJA: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&reset=1&id=47
UWAGA! Aby zapewnić sobie miejsce na spotkaniu koniecznie ZAPISZ się na wydarzenie.
Rejestracja dla członków stowarzyszenia:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.

Po zalogowaniu do konta członkowskiego rejestrację można zrobić wchodząc w zakładkę "Wydarzenia" i wybierając rejestrację na: "Częstochowa: Podnajem a zarządzanie - co wybrać?"
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!

Dodatkowe informacje: https://www.facebook.com/events/2201424086538933/

Gorąco zapraszam!
Pozdrawiam i do zobaczenia,
Monika Balińska
tel. 504-455-085
Liderka Oddziału Częstochowa
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

X