• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie warszawskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się we wtorek 3 lutego w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu naszym gościem będzie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ Jakub Morawski, który przybliży nam proces zakupu nieruchomości w toku licytacji publicznej prowadzonej przez komornika sądowego, z wyszczególnieniem praw i obowiązków nabywcy. Poruszy szczególnie ważny temat lokatorów zamieszkujących zakupioną nieruchomość. Wskaże, gdzie należy poszukiwać informacji o licytowanych nieruchomościach. Opisze zagrożenia zakupu zadłużonego mieszkania poza licytacją. Zwróci uwagę, gdzie należy szukać informacji o wszczęciu postępowania egzekucyjnego z nieruchomości, w szczególności jeśli nie ma ona założonej księgi wieczystej.

Agenda spotkania wygląda następująco:
18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Jakub Morawski - Proces zakupu nieruchomości w toku licytacji publicznej
20.30-21.00 Networking

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 2 lutego do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Anna Bryzek

Zastępca Lidera oddziału warszawskiego

X