• Brak produktów w koszyku.

Szanowni Mieszkanicznicy !

Zapraszamy na lutowe spotkanie warszawskiego oddziału. Spotkanie odbędzie się, tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, czyli 2 lutego w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji).

"SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

W tym miesiącu porozmawiamy o błędach popełnianych podczas inwestowania w nieruchomości na wynajem. Naszym gościem będzie Ryszard Jaszczyński,  Mieszkanicznik z wieloletnim doświadczeniem, autor bloga http://drogadozamoznosci.pl/ oraz książki pod tym samym tytułem  będącej jak sam pisze jego autorską receptą na finansowy sukces oraz zbiorem przemyśleń, wskazówek i przykładów  pomocnych w dążeniu do finansowej wolności i do udanego, spełnionego życia.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody
19.00-20.30 Prezentacja- Ryszard Jaszczyński
20.30-21.00 Networking

od 21.00 dla zainteresowanych dalsza integracja w restauracji Natu  (ul. Nowogrodzka 20)

Oprócz tego jak zwykle dodatkowo: aktualności Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości, ogłoszenia członkowskie.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 40 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

LINK- FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 2 lutego do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Lider oddziału w Warszawie

 

X