• Brak produktów w koszyku.

We wtorek 5 maja 2015 roku odbyło się kolejne spotkanie Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Podobnie jak, co miesiąc było ponad 70 osób.
W tym miesiącu naszym gościem była Katarzyna Gąsowska, licencjonowany zarządca nieruchomości, właścicielka firmy zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami na wynajem i właścicielka kilku z nich. Kasia przybliżyła nam temat jak zajmować się własną nieruchomością pod wynajem, aby kłopotom z najemcami zapobiegać.

WP_20150505_19_04_15_Pro
Prezentację rozpoczęta od omówienia właściwego przygotowania nieruchomości, przedstawiła nam potrzebne przy najmie nieruchomości dokumenty takie jak umowa najmu, protokół zdawczo odbiorczy oraz podzieliła się z nami metodami weryfikacji potencjalnych najemców. Na koniec prezentacji Kasia omówiła przykłady rzeczywistych sytuacji awaryjnych lub ekstremalnych z wyszczególnieniem błędów, jakie zarządca nieruchomości popełnił oraz metody rozwiązania zaistniałej problemów.
Kasi dziękujemy za ciekawą prezentację :-).  Wszystkich Mieszkaniczników aktualnych i przyszłych już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie, które tradycyjnie odbędzie się w pierwszy wtorek miesiąca, czyli 2 czerwca 2015. Szczegóły już wkrótce.
Pozdrawiam,
Anna Bryzek Zastępca Lidera Oddziału w Warszawie

X