• Brak produktów w koszyku.

26 maja odbyło się drugie spotkanie w Toruniu. Uważam je za bardzo duży sukces. Przyszło ok 20 osób i to bardzo zainteresowanych tematem.

Tematem spotkania były negocjacje w nieruchomościach. Naszym prelegentem był wieloletni praktyk na rynku nieruchomości z zaprzyjaźnionego biura nieruchomości Pan Krzysztof Butowski, który sprawnie przeprowadził nas przez kwestie negocjacji. Dowiedzieliśmy się czym są negocjacje. Z jakimi typami klienta mamy do czynienia w trakcie ich trwania i jak sobie z takimi klientami umiejętnie radzić podczas rozmowy. Dodatkowo, poznalismy "od kuchni", kim jest pośrednik nieruchomości i jak powinniśmy rozpoczynać z nim współpracę, a później - jak ją kontynuować. Dowiedzieliśmy się, jak ważne jest analiza potrzeb klienta, aby negocjacje i współpraca miała swoją finalizację. Zostaliśmy przeszkoleni jak ważny jest język korzyści w negocjacjach i jak go stosować. Wszystko zostało poparte przykładami.

Uważam, że na pewno wszystko jest na dobrej drodze, aby szeregi naszego oddziału zasiliło wielu nowych Mieszkaniczników.:-)

Następne spotkanie zaplanowaliśmy na 21 lipca 2015r. Planowany temat to prowidłowe formułowanie umów najmu.

Martyna Szczawińska, Liderka Oddziału w Toruniu

X