0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy!

Zapraszamy Was na kolejne warszawskie spotkanie. Już we wtorek - 6 maja w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-20.30. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Mapa dojazdu

W maju mamy dla Was kolejnego praktyka związanego z rynkiem nieruchomości. Tym razem naszym gościem będzie ekspert Stowarzyszenia Mieszkanicznik, Rzeczoznawca Majątkowy Alicja Witkowska, która postara się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Was pytania z zakresu wycen nieruchomości.

Podsumujemy również kongres Mieszkanicznika, który odbył się w Łodzi w dniach 26-27 kwietnia.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00- 18.30 Rejestracja i networking

18.30- 19.30 Alicja Witkowska „Sesja pytań do eksperta”

19.30- 20.00 Networking

20.00- 20.30 Bieżące sprawy Członków i Stowarzyszenia.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do 70 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

Link do rejestracji 

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 6 maja do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Serdecznie Zapraszamy.
Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Oceń ten wpis
X