0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Przypominam i zapraszam wszystkich na kolejne spotkanie Mieszkaniczników warszawskich. Spotkanie odbędzie się we wtorek 1 kwietnia w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-21.00. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Mapa dojazdu

W tym miesiącu pomimo tego, że spotkanie odbędzie się 1 kwietnia, czyli w Prima Aprilis:) przed nami kolejne ciekawe i poważne tematy. Ekspert stowarzyszenia w kwestii finansowania zakupu nieruchomości na kredyt Łukasz Włodarczyk opowie o korzystnych zmianach w zakresie szacowania zdolności kredytowej, w oparciu o dochody z najmu.

Oprócz tego podyskutujemy również o tym, jak znaleźć dobrą firmę remontową oraz jak  przygotować umowę z wykonawcą, która zabezpieczy nasze interesy jako inwestora i umożliwi nam sprawne przeprowadzenie remontu.

Agenda spotkania wygląda następująco:

18.00-18.30  Rejestracja i networking

18.30-19.15  Łukasz Włodarczyk:  „Obecne, korzystne zmiany w zakresie szacowania zdolności kredytowej, w oparciu o dochody z najmu"

19.15-19.45  Networking

19.45-20.45 „Jak wybrać firmę remontową i co powinna zawierać umowa z wykonawcą”

20.45-21.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do 70 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

https://docs.google.com/forms/d/1vq6_PruHCZRXj_y1fx0VvfVrRMx1mMhTZ0-uhh-ojI8/viewform 

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 31 marca do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Oceń ten wpis
X