0
  • Brak produktów w koszyku.

Tradycyjnie we wtorek 2 grudnia 2014 roku odbyło się kolejne, tym razem świątecznie spotkanie Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Jak co miesiąc na spotkaniu pojawiło się więcej osób niż poprzednio – było nas już około 90 osób. 
W tym miesiącu naszym gościem był Ryszard Jaszczyński, który jest podwarszawskim Mieszkanicznikiem i autorem wydanej niedawno książki „Droga do zamożnosci”. Podczas prezentacji „Dlaczego inwestujemy w nieruchomości w procesie budowania zamożności” prelegent przedstawił metodę ochrony zgromadzonego kapitału poprzez zakup nieruchomości pod wynajem.

Ryszard przedstawił metodę jak połączenie najmu mieszkań z „timingiem” pozwala zwielokrotnić zyski z inwestycji. Nasz gość na rzeczywistym przykładzie przedstawił problemy związane z oceną opłacalności przeszłych inwestycji i podczas dyskusji, która się wywiązała zostały przeanalizowane sposoby radzenia sobie z ocenieniem czy aktualnie posiadana nieruchomość jest więcej czy mniej warta niż 20 lat temu, kiedy została zakupiona.

Dziękujemy Ryszardowi za przeprowadzenie ciekawej prezentacji.

Zapraszamy Was już dzisiaj na kolejne spotkanie warszawskie połączone z integracją po prezentacji. Wyjątkowo następne spotkanie odbędzie się w drugi wtorek miesiąca – 13 stycznia (pierwszy wtorek to 6 styczeń, który jest dniem wolnym od pracy). Szczegóły już wkrótce.

Po raz kolejny zachęcamy Was również do zaangażowania się w prace Stowarzyszenia oraz aktywnego udziału w przygotowaniu kolejnych spotkań.

Pozdrawiam,
Anna Bryzek
Zastępca Lidera Oddziału Warszawskiego

 

Oceń ten wpis
X