• Brak produktów w koszyku.
Skuteczne zwiększanie wartości mieszkań (nie) tylko inwestycyjnych.

Chcesz zwiększyć swój zysk? Inwestujesz? Remontujesz? Sprzedajesz nieruchomość? Wynajmujesz nieruchomości? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi TAK, to to szkolenie jest zdecydowanie dla Ciebie.

Akademia Mieszkanicznika, wraz z prawdziwymi praktykami z branży nieruchomości Jeremiaszem Gorzędowskim oraz Martyną Szczawińską stworzyła specjalnie dla Ciebie UNIKATOWE SZKOLENIE! Uwaga! Nie znajdziesz takiego nigdzie indziej!.

Otrzymasz na tacy gotowe rozwiązania i schematy, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas remontu. Po szkoleniu będziesz wiedzieć jak zwiększyć wartość swojej nieruchomości, a także jak wyróżnić ją spośród innych. To wszystko przekłada się na Twój większy zysk!

Inwestując w to szkolenie od razu zarabiasz. Osoby, które skorzystały z wiedzy naszych ekspertów zainwestowały 900 zł w prace remontowo-home stagingowe i zwiększyły wartość swojej nieruchomości nawet o 30.000 zł!

Na tym szkoleniu otrzymasz:

- gotowe i sprawdzone rozwiązania,
- wypracowane schematy,
- rady tj. m.in.: jak dobierać fachowców do współpracy i jak nimi zarządzać?

Kto poprowadzi szkolenie?
Jeremiasz Gorzędowski.

Właściciel spółki IMPRO Sp. z o.o. działającą na rynku inwestycji mieszkaniowych w woj. łódzkim, współautor książki ?Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie. Poradnik (nie tylko) dla właścicieli mieszkań na wynajem?.

Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, przeprowadza remonty, kupuje mieszkania w modelu zakup-remont-sprzedaż. Posiada szerokie doświadczenie w remontowaniu, a następnie wynajmowaniu każdego rodzaju mieszkań od kawalerki do mieszkań wielopokojowych. Planował i nadzorował remonty w blokach, wieżowcach, kamienicach oraz w domach. Nieruchomości to jego pasja i praca.

Martyna Szczawińska.

Ludzie mówią, że jest business woman. Ona myśli o sobie raczej jako o kobiecie z wielką pasją. Inwestuje i pomaga inwestować innym w nieruchomości na rynku kujawsko-pomorskim. Prowadzi firmę Martyna Szczawińska home staging zajmującą się profesjonalnym przygotowaniem mieszkań i domów do sprzedaży i wynajmu.

Dzięki niej nieruchomości zyskują na wartości. Jest swoistym ?lekarzem? od nieruchomości: wyszukuje deficyty i stawia diagnozę:) Współautorka książki ?Pomysł do wynajęcia 2? oraz autorem powstającej właśnie książki o home stagingu w polskich realiach. Dzięki nieruchomościom jestem osobą niezależną finansowo.

I najlepsze! W tym momencie zapłacisz mnij o 300zł!

Szkolenie odbędzie się 11.05 w Warszawie.

Więcej informacji i zapisy pod tym linkiem
X