0
  • Brak produktów w koszyku.
Szkolenie online 9.11.2022 - Czy Kryzys to Szansa Jakie zmiany czeka rynek nieruchomości w 2023 roku - Daniel Piesto

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online z Danielem Piesto, który już 9.11.2022 o godz. 11:00 opowie o tym czy Kryzys to Szansa? Jakie zmiany czeka rynek nieruchomości w 2023 roku?

Czy wiesz, że w 2023 szykują się zmiany w prawie i w podatkach, które będą miały znaczący wpływ na rynek nieruchomości?

Zapisz się na nasze szkolenie, a dowiesz się więcej szczegółów, które pomogą Ci w podejmowaniu właściwych decyzji. Nie opieraj się na przypuszczeniach. Działaj na podstawie konkretnych i sprawdzonych danych pochodzących od osób działających w branży.

Spotkanie poprowadzi Daniel Piesto. Możesz kojarzyć go już z kanału „Państwo Piesto”. Prowadzi go na YouTube wraz z żoną Agnieszką. Ich fachowe treści dotyczące rynku nieruchomości zdobywają zaufanie kolejnych subskrybentów.

Daniel to jednak przede wszystkim doświadczony prawnik. Przez lata pracował w międzynarodowych korporacjach, doradzając w skomplikowanych sprawach gospodarczych. Następnie zaczął działać w branży nieruchomości i już od ponad 10 lat doradza firmom z tego obszaru. Jest także założycielem Gildii Inwestorów oraz pierwszego w Polsce Domu Aukcyjnego Nieruchomości. Zaistniał również jako jeden z autorów książki „Pierwsze 100 inwestycji w nieruchomości”.

Teraz swoją wiedzą podzieli się także z Tobą. Dołącz do spotkania i dowiedz się, jaka przyszłość czeka branżę nieruchomości.

Do zobaczenia już 9 listopada o godz. 11:00!

Z życzeniami sukcesów,

Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Zajrzyj do kalendarza Mieszkanicznika 🙂

Oceń ten wpis

Dodaj komentarz

X