0
  • Brak produktów w koszyku.
LIVE ekspertem: Jan Gisterk "Nieruchomości? Co mogłoby pójść nie tak?"  czwartek 03.11 g.11:00

Zapraszamy na LIVE z Janem Gisterkiem "Nieruchomości? Co mogłoby pójść nie tak?"  Już w czwartek 03.11 g.11:00 LIVE 

Nasz prelegent

Niecodzienny temat oraz zaskakujące przypadki o których opowie Jan Gisterek - aktywny inwestor. Nie lubi rutyny i kocha wyzwania. Biznes zafascynował go już w wieku kilkunastu lat, kiedy tylko runęła żelazna kurtyna. Pomimo kilku prac na etacie, nigdy nie czuł się na nim pewnie.

Nieruchomościami zajął się w 2014 r. W tym czasie kupował je na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał, wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami. Obecnie obsługuje ponad 100 własnych i zarządzanych umów z najemcami. Jego spółki oprócz zarządzania handlują mieszkaniami i kamienicami. Lubi problemy prawne i przypadki beznadziejne - dzicy lokatorzy, udziały... Nieruchomości są jego drugą kompetencją ekspercką, którą zdobył jako samouk.

Jego główne dwa motta życiowe:
- Sukces to nie miejsce do którego dążysz, to droga, którą zmierzasz ku przyszłości.
- Życie jest jak supermarket - możesz z niego brać cokolwiek zechcesz.

O CZYM BĘDZIE NA SZKOLENIU:

Obecnie, poza najmem i flipami zajmuję się trudnymi przypadkami. Ale najtrudniejsze przypadki, zrodziły się z czystych, łatwych, prostych i bezpiecznych deali. Zazwyczaj... nic nie zapowiadało horrorów, jakie się wydarzyły...

LIVE  czwartek 03.11.2022 godz. 11:00 

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Zajrzyj do kalendarza Mieszkanicznika 🙂

Oceń ten wpis
X