Szczecin: spotykamy się 11 września
Drodzy Mieszkanicznicy i wszelcy sympatycy!
Wrześniowe spotkanie Mieszkaniczników przed nami - tematem przewodnim będą Podatki w najmie. Naszym gościem będzie -Marek Golec- współwłaściciel biura rachunkowego Wynajmistrz wyspecjalizowanego w rozliczaniu wynajmu, podnajmu, handlu nieruchomościami i usług zakwaterowania. Aktualnie na co dzień poszerza swoją wiedzę podatkową i księgową, zwłaszcza z zakresu nieruchomości, spotykając się z przeróżnymi sytuacjami podatników. Jest pasjonatem inwestowania w nieruchomości i przedsiębiorczości.
Na spotkaniu otrzymasz odpowiedzi m.in. na następujące pytania:
- Czy do rozliczania podnajmu jest potrzebna działalność gospodarcza?
- Czy warto rozliczać podnajem przez Sp. z o.o. lub Sp. z o.o. Sp. kom.?
- Czy masz obowiązek rejestrowania sprzedaży na kasie fiskalnej?
- Czy nakłady remontowe mogą zostać bezpośrednio zaksięgowane w koszty?
- Czy należy odprowadzać podatek VAT z tytułu świadczonych usług, jeśli tak, w jakiej stawce?
Oprócz tego jak zwykle: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, super atmosfera, świetni ludzie, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków.
DATA - 11.09.2017 r. godz. 18.00
GRUPA IGIELSKI Al. Bohaterów Warszawy 18/U1-2; 70-372 Szczecin sala numer 7 I piętro.
KOSZT: Członkowie stowarzyszenia: bezpłatnie Pozostałe osoby 30 zł. (cena przy rejestracji i płatności on-line) 50 zł (cena przy płatności gotówką) Opłatę za spotkanie można zaliczyć na poczet wpisowego jako członka przy rejestracji online w ciągu 24 h po spotkaniu.
REJESTRACJA I OPŁATA ZA WSTĘP: (rejestracja dotyczy również członków) https://goo.gl/forms/clRuwa5Vy7Asvoft1
Zaproś znajomych: https://www.facebook.com/events/1392991224148793/
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia,
Bartosz Deka Lider Oddziału w Szczecinie