• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników dnia 23 sierpnia (czwartek) w godzinach 17.40-24.00 .
Spotkanie odbędzie się w:
BEST WESTERN PLUS Q Hotel Wrocław
ul. Zaolziańska 2, 53-334 Wrocław
Prelekcję wygłosi :
Jerzy Sempowicz - Niestandardowe metody pozyskiwania nieruchomości. 

Poruszany zakres tematyczny : szeroko rozumiane pozyskiwanie nieruchomości, problemy prawne,  akty notarialne, spółdzielnie, wspólnoty, działki
i wiele innych.

Kilka słów o prelegencie:
Swoimi doświadczeniami podzieli się Jerzy Sempowicz - inwestor na rynku nieruchomości, ekspert od pozyskiwania nieruchomości z problemami prawnymi.
Jerzy Sempowicz, przedsiębiorca od 1992 roku. Właściciel hurtowni zegarmistrzowskiej oraz, przede wszystkim, inwestor bardzo mocno związany z nieruchomościami. Przetestował szeroki wachlarz inwestycji od garaży poprzez mieszkania, aż do lokali komercyjnych. Nieobce mu są zagadnienia wynajmu, podnajmu, remontów, budowania czy flipowania. Pasjonat spraw trudnych, specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek. Prowadzi szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania nieruchomości. Wykładowca MBA Nieruchomości ASBIRO, Myśleć Jak Milionerzy, wielokrotny prelegent organizacji Mieszkanicznik, Global Investor Club, Inteligencja Finansowa czy eventów KontestCamp, AsbiroCamp, Biznes Ponad Granicami w Bangkoku czy też na zjazdach absolwentów szkoleń Piotra Hryniewicza.
============================
Oprócz tego jak zwykle: ogłoszenia członkowskie oraz losowanie nagrody spośród pierwszych 20 osób które zapiszą się przez link na spotkanie.
Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę w kalendarzu.
Agenda spotkania wygląda następująco:
17.40-18.00 Rejestracja, netłorking, przywitanie gości, ogłoszenia
18.10-19.20 Prelekcja - Jerzy Sempowicz  cz.1
19:20-19:40 Przerwa - losowanie nagrody książkowej (dla osób zarejestrowanych przez link poniżej) Przerwa kawowa , netłorking
19.40-20:30 Prelekcja - Jerzy Sempowicz  cz.2
21:00 Zakończenie części oficjalnej, ogłoszenia  etc.
21:00 -24:00 Cześć nieoficjalna.. piwko... netłorking to już w restauracji (restauracja w tym samym hotelu co sala na parterze)
Jak wziąć udział :
Członkowie Stowarzyszenia zainteresowani wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o przejście na stronę CRM Mieszkanicznika  zalogowanie się a następnie wyszukanie Wydarzenia, zarejestrowanie się oraz płatność przelewem 10zł (gotówką przed spotkaniem 20zł)
Osoby nie będące członkami proszę kliknąć w link https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm?page=CiviCRM&q=civicrm/event/info&reset=1&id=40
Osoby które nie są członkami Stowarzyszenia za wstęp płacą przelewem 50zł. (płatność w gotówce przed spotkaniem 100zł)
Jeśli komuś spodobają się nasze spotkania i zdecyduje się w ciągu 48h od spotkania wstąpić w szeregi Stowarzyszenia  opłata w wysokości 50zł za spotkanie zostanie zaliczona na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
By mieć miejsce na sali KAŻDY musi się zarejestrować. 
UWAGA REJESTRACJĘ I OPŁATY PRZELEWEM NA SPOTKANIE ZAMYKAMY W DNIU SPOTKANIA O GODZINIE 12:00. 
Nie masz pewności czy Twoja składka jeszcze obowiązuje? zaloguj się na stronie https://crm.mieszkanicznik.org.pl i sprawdź lub skontaktuj się z biurem Stowarzyszenia:
E: magda@mieszkanicznik.org.pl
T:  +48731400813
Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek
6 6 4  7 0 3   5 5 3
Lider o.Wrocław Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Expert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik
 

X