• Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy !

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników. 
Spotkanie odbędzie się w piątek 18 lipca w budynku Dom Kultury "Bakara" przy ul. Różana 4-6, 53-227 Wrocław. w godzinach 18.30-20.00.

Mapa dojazdu: link

W tym miesiącu zapraszamy Was na spotkanie oraz prezentację, którą poprowadzi architekt Kacper Kaczmarek. Poruszany będzie temat: optymalizacji najmu pod kątem podziału mieszkań na małe pokoje jednoosobowe. Na przykładach kilku mieszkań zostaną omówione sposoby podziałów, na co zwrócić uwagę, jakie materiały etc.

Oprócz tego jak zwykle dodatkowe atrakcje czyli: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody z pośród osób na spotkaniu. Zatem nie zapomnijcie i już dzisiaj wpiszcie datę 18 lipca do swojego kalendarza. (.. a jesli z jakichś przyczyn nie możecie dotrzeć.. zanotujcie sobie od razu datę sierpniowego spotkania 22.08.2014)

Agenda spotkania lipcoweg wygląda następująco:

18.30-18.45 Rejestracja i networking
18.45-19.00 Krótka prezentacja Stowarzyszenia dla nowych osób
19.00-20.00 Prezentacja - Kacper Kaczmarek - optymalizacja najmu - podział mieszkań na pokoje
20.30-22.00 Wakacyjne piwko i integracja dla chętnych ... to już gdzies na mieście ;)

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia (z opłaconą składką) mają wstęp wolny, pozostałe osoby za wstęp płacą 20 złotych. (zachęcam zatam do wstąpienia w nasze szeregi jeszcze przed spotkaniem - by mieć wstęp wolny) . Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona , więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. Pierwszeństwo w spotkaniu mają Członkowie Stowarzyszenia.

https://docs.google.com/forms/d/185YrqyhP0sWXHkUKv8D0EJ7fbKjQrJXKLRlFUR2kmbg/viewform?usp=send_form

Pozdrawiam,
Kacper Kaczmarek
ekspert d/s architektury, Lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik
664 703 553

X