0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Mieszkanicznicy,

Zapraszamy Was na pierwsze powakacyjne spotkanie, które odbędzie się we wtorek 3 września w restauracji „Znajomi Znajomych” przy ul. Wilczej 58 A (sala na pierwszym piętrze, po prawej) w godzinach 18.30-20.30.

Mapa dojazdu

Wakacje, wakacje i niestety już po wakacjach 🙁

Nie martwcie się, nasze pierwsze spotkanie po wakacjach będzie jeszcze wyjątkowo wakacyjne. Poświęcimy je w dużej części nieruchomościom na świecie i  podróżom, a dokładnej podróży dookoła świata, którą nasz Warszawski Mieszkanicznik Paweł Czerwiński odbył w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dowiecie się m.in. jak i za ile można kupić wyspę na Filipinach, jak wygląda praca agenta nieruchomości w Nowej Zelandii,  czy łatwo stać się właścicielem nieruchomości w Tajlandii i jak odbywają się transakcje rynku nieruchomości w Singapurze. Podróże kształcą, a Paweł ciekawie opowiada, więc na pewno dowiecie się czegoś nowego.

Podczas spotkania będziecie mieli okazję poruszyć również nurtujące Was tematy, będzie dłuższa niż zwykle przerwa networkingowa i czas na indywidualne rozmowy. Omówimy także bieżące sprawy Stowarzyszenia w tym: system oznaczania standardów mieszkań na wynajem,  październikowy kongres,  Kodeks Etyki Mieszkanicznika (KEM), współpracę Mieszkanicznika z BIK i PZU.

Przypominamy, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 19.99 złotych przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

https://docs.google.com/forms/d/1vq6_PruHCZRXj_y1fx0VvfVrRMx1mMhTZ0-uhh-ojI8/viewform 

Uwaga!!!

Wśród wszystkich osób, które do dnia 2 września do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę w postaci książki "Pomysł do wynajęcia"

Serdecznie Zapraszamy.
Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Oceń ten wpis
X