0
 • Brak produktów w koszyku.
Moi Drodzy,
nieubłaganie zbliża się ten moment, gdy trzeba – z trybu wakacyjnego – przestawić się na normalne funkcjonowanie.Witam zatem po wakacjach i już teraz zapraszam na pierwsze powakacyjne spotkanie Mieszkaniczników w Katowicach.

Tym razem będziemy mieli gościa specjalnego. Ugościmy Sławka Muturi – pomysłodawcę, współzałożyciela i prezesa naszego Stowarzyszenia. Sławek opowie o swojej strategii inwestowania w nieruchomości na wynajem. Zaprezentuje również swoje najnowsze dziecko: książkę opisującą, w jaki sposób ta strategia doprowadziła go do wolności finansowej. Dzieło nosi tytuł – jak można się domyśleć: “Moja strategia inwestowania” 🙂

Będzie okazja nie tylko posłuchać, ale i popytać o wiele nurtujących nas na co dzień kwestii związanych z budowaniem wolności finansowej w oparciu o najem nieruchomości.
 
Dla zainteresowanych i chcących się przekonać, że warto przyjść - krótka notka biograficzna naszego gościa:
 
Spotykamy się zatem 19.09 (czwartek) o godzinie 18.00
Tym razem zaczynamy godzinę wcześniej i na spotkanie rezerwujemy aż 3 godziny. Powinno Sławkowi wystarczyć, choć – znając jego zamiłowanie do mówienia - gwarancji nie ma Smile
Spodziewam się sporej frekwencji, dlatego proszę o deklaracje tych, którzy się wybierają. By nie zabrakło nam miejsc siedzących.
 
Gdzie:
Sala KZGM (świetlica) na ulicy Grażyńskiego 5 w Katowicach.
 
Trafić tam bardzo prosto – wystarczy kierować się na Spodek. Sala znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przeszklonego banku PKO, przy katowickim Rondzie. Na drzwiach wejściowych będzie kartka z informacją o spotkaniu.
 
Zwyczajowa uwaga: Jako, że KZGM wynajmuje salę w cenie 30zł netto/h – proszę – jak zwykle przygotować monetę 5zł i wrzucić do skarbonki przy wejściu.
 
pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 19 września o 18.00
Radek Rup
Oceń ten wpis
Komentarze
 • Stowarzyszenie Mieszkanicznik
  3 września 2013

  Oczywiście Marku serdecznie zapraszamy!

  • Marcin
   13 września 2013

   Witam,
   Ja z żoną i kolegą także pojawimy się po raz pierwszy 🙂
   Do zobaczenia!
   Marcin

 • Marek
  1 września 2013

  Witam,
  Czy jako nie zrzeszony mogę uczestniczyć w spotkaniu mieszkaniczników?
  Dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłem Waszą stronę internetową i bardzo mnie zainteresowały tematy jakie są na niej przedstawiane. Od dwóch lat podążam samotnie w tym samym kierunku co stowarzyszenie mieszkalników . Bardzo chciałbym zobaczyć i posłuchać na żywo gościa specjalnego Sławka Muturi ,jestem pod bardzo dużym wrażeniem jego działalności i wypowiedzi na forum fridomia.
  Proszę o informację , jakie warunki należy spełnić aby móc uczestniczyć w spotkaniu?
  Pozdrawiam
  Marek Grzegorczyk
  e-mail : marek.grzegorczyk3@neostrada.pl
  tel. 662 244 663

Komentarze wyłączone

X